PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461432}

Parnassus

The Imaginarium of Doctor Parnassus
6,6 163 609
ocen
6,6 10 1 163609
6,0 27
ocen krytyków
Parnassus
powrót do forum filmu Parnassus

film ma mieć pokaz pozakonkursowy na tegorocznym festiwalu w Cannes, czyli wbrew wszelkim plotkom film faktycznie został CAŁKOWICIE ukończony i wbrew innym pogłoskom znalazł wydawcę skoro dostał sie do Cannes :)

krevek

o tak , ten film będzie miał swoją premierę już 22 maja na tym właśnie konkursie ;]

ocenił(a) film na 10
Sarah_7

Bardzo fajnie ;)) jednak coś idzie z tym projektem i dobrze, może sie doczekamy premiery w kinie ;)

Sarah_7

tak tak, ale z tego co słyszałam dziś w radiu nie będzie brał w nim
udziału, tylko będzie *cytat* deserem *koniec cytatu* na tym festiwalu
:] ale to i tak super. strasznie się ciesze że film został ukończony i
mam nadzieje, że my też doczekamy się premiery...

Scarlett__

co ?!?!? czy to nie jest aby zła data premiery ?? ze niby ten film ma być od piątku w kinach ?? a ja żadnej reklamy w telewizji nawet nie widziałam :/ jak to możliwe ?? myślałam ze film będzie dopiero gdzieś we wrześniu :/

ocenił(a) film na 7
KAOS_79

"film ma mieć pokaz pozakonkursowy na tegorocznym festiwalu w Cannes"

Tak, w ten piątek (czyta się). A potem we wrześniu w kinach (nie wiadomo jak u nas). Może w końcu po festiwalu wyjdzie zwiastun.

speiderman

Jaaaaaaa!! Ale mam podniete! A juz myslalam, ze ten film zdechł i rozpuścił się w nicości!!
Czyham na nie niego :D wydaje sie byc wyjatkowy...

ocenił(a) film na 8
kasiaaa7891

"Prezentacja filmu, w którym główną rolę grał nieżyjący już Heath Ledger, odbędzie się 22 maja w Pałacu Festiwalowym. Za sprawą Grupy Polsat film trafi też na polski rynek."

"Wyłącznym właścicielem praw do emisji i dystrybucji w Polsce filmu Terry'ego Gilliama "The Imaginarium of Doctor Parnassus” jest Grupa Polsat. Najpierw film trafi do kin, następnie na DVD, a w końcu także na antenę telewizyjną. Grupa nie ustaliła jeszcze daty premiery kinowej."

http://film.onet.pl/0,0,1975178,wiadomosci.html

Sammy_Jankis

czyli dość szybko może trafić do TV :)
w takim razie trzeba przemyśleć czy warto wydawać kase na kino jak pewnie w TV sie pojawi za dwa-trzy lata

ocenił(a) film na 10
krevek

wszystkie filmy pojawiaja sie w tv jakies 2-3 lata po premierze kinowej wiec co za roznica? A ten film trzeba zobaczyc w kinie! juz z fotosow widac, ze to bedzie odjazd:)

krevek

No jasane ze warto wydywac kase na kino :p przeciez to ostatni film Ledgera :] dla mnie to nie bedzie strata pieniedzy nawet jakby film ten mialby trafic do TV miesiac pozniej.

ocenił(a) film na 7
krevek

A tam telewizja. Najważniejsze że będzie u nas w kinach :D.

Sammy_Jankis

To super bo już się obawiałam, że film nie znajdzie dystrybutora w Polsce, tak czytałam że był problem ze znalezieniem go...
ale widzę, że to już przeszłość i można spokojnie czekać na polską premierę, nawet jak by miało to trwać kilka miesięcy to warto, zawsze warto...

endless

ja za bilet na ten film to moze i 30 polskich zlotych bez wahania wydac. w koncu jest a raczej bedzie na co pojsc do kina. oby szybko premiera byla a nie znow pol roku za reszta swiata albo lepiej.. =\

rupertkos

mi tez napewno nie bedzie szkoda wydac 8 e. az taki majatek to niejest : ] a nawet gdyby bylo za 100 to tez bym poszla ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones