PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8547}

Parszywa dwunastka

The Dirty Dozen
7,6 52 001
ocen
7,6 10 1 52001
7,9 11
ocen krytyków
Parszywa dwunastka
powrót do forum filmu Parszywa dwunastka

do obejrzenia tego filmu - zaczynałem i po kilkunastu minutach byłem na tyle zmeczony, że kończyłem oglądanie.Ktoś napisał, ze to klasyk kina wojennego. To nieprawda, to jest westernowo-przygodowy film osadzony w scenerii z II Wojny. Pomysł jest raczej schematyczny, "aktorstwo", Marvina i Bronsona, nigdy nie było najwyższych lotów - zbyt zmanierowane, bo wszystko w stylu niezłomnego twardziela. I to po prostu męczy.

cesare_10

weź se zwal konia pseudo krytyku

ocenił(a) film na 9
cesare_10

Bo to jest film dla facetów z jajami, a nie delikatnych wymoczków w rurkach.

Calvera81

FAKT !!!

ocenił(a) film na 6
Calvera81

A mógłby mi Pan wytłumaczyć, czemu atakuje Pan obcego człowieka w Internecie, który napisał po prostu, że nie podobał mu się ten film (i uzasadnił dlaczego)? W Pańskim (dość zaawansowanym) wieku takie zachowanie wydawać się może nieco infantylne, prawda?

ocenił(a) film na 9
VegetableMan

To nie był atak, tylko pewne stwierdzenie faktu. Po prostu nie każdy musi lubić takie kino, to zrozumiałe.

ocenił(a) film na 6
Calvera81

A jak napiszę, że od wymoczków w rurkach wyzywają najczęściej tłuści, starzy alkoholicy, bezrobotni rozwodnicy lub sfrustrowani pantoflarze tyrający za minimalną krajową i przelewający swą gorycz na nieznajomych w Internecie to też będzie to stwierdzenie faktu?

cesare_10

Lepiej oglądać pierdoły typu Bękarty wojny? To jest dużo lepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones