PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8576}

Pat Garrett i Billy Kid

Pat Garrett & Billy the Kid
7,6 9 499
ocen
7,6 10 1 9499
7,7 15
ocen krytyków
Pat Garrett i Billy Kid
powrót do forum filmu Pat Garrett i Billy Kid

rewelacja

ocenił(a) film na 9

Sama scena śmierci Bakera przy muzyce "Knocking on heavens doors" jest chyba jedną z najpiękniejszych scen jakie widziałem. To jest właśnie urok filmów Peckinpaha, romantyzm zmierzchu zmęczonych morderców.

gekonum

film ciągle oglądam wszystkie powtórki TCM TVN 7 i jeszcze mi się nie znudził !

ocenił(a) film na 9
gekonum

Zgadzam się w 100 % piękna wzruszająca scena w której nie ma ckliwości tylko wielki smutek i piękno.

gekonum

To ostatnie zdanko - ładnie powiedziane. Nic dodać nic ująć. A piosenka jest jedną z moich ulubionych.

użytkownik usunięty
gekonum

a propo piosenki wykonania

1 Guns N' Roses
2 Bob Dylan
3 Avril Lavringe

ocenił(a) film na 8

ta piosenka idealnie pasuje do takich scen świetna chociaż pierwszy raz usłyszałem ją w "Zabójczej Broni 2"

ocenił(a) film na 9

the sisters of mercy , zaraz po dylanie , potem gnr

a co to za pioseneczka już na napisach?

ocenił(a) film na 10
gekonum

Jest świetny. Nostalgiczny film o prawdzie Dzikiego Zachodu. Gdzie strzelano w plecy, ale niekiedy ceniono przyjaźń. Coś na tym poziomie to chyba tylko "Ballada o Cable'u Hogue'u . Ale to też "Krwawego Sama"

ocenił(a) film na 10
gekonum

No i masz całkowitą rację. Ta scena jest ... Pragnąłbym, żeby jakaś kobieta tak na mnie patrzyła, jak kobieta Bakera, kiedy będę umierał.

ocenił(a) film na 9
gekonum

Chyba najpiękniejsza scena śmierci w historii kina. Nie da się o niej zapomnieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones