PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119513}

Patrol

The Guardian
7,5 64 486
ocen
7,5 10 1 64486
7,3 3
oceny krytyków
Patrol
powrót do forum filmu Patrol

Co myślicie?

ocenił(a) film na 10

Oglądam ten film już chyba 3 raz i wciąż tak samo mi się podoba. Ja dla mnie wszystko jest dobrze, świetny scenariusz, dobrze wyreżyserowane, dobra gra aktorska, muzyka również dopasowana. Lubie Kevina Costnera jest to jeden z tych bardzo dobrych aktorów chodź trzeba przyznać, że nie tylko on bardzo dobrze zagrał. Kevin jest... nie wiem czy zauważyliście, ale chyba tak... że on dosyć często ginie w filmach, no ale cóż może do takich ról pasuje, a może takie role dobrze gra. A końcowe słowa w filmie mnie poprostu wzruszyły, jak ten młody ratownik Jake mówił o tym, kiedy człowiek tworzy legendę i o tym że jest historia o człowieku który żyje w morzu i jest on rybakiem który ratuje ludzi, a ja po prostu myśle że jest aniołem który pomaga wytrwać ludzią w tym czasie oczekiwania na pomoc, przynajmniej tak to rozumiem :)) W każdym razie ode mnie ocena to 10/10, po film naprawdę godny uwagi.

ocenił(a) film na 10
Elvis007

jak to co ? ze to najlepszy film cholera, wzruszający i piękny :)

ocenił(a) film na 9
Elvis007

ja go oglądałem 2 razy i powiem, ze bardzo przyjemny filmik, napewno nie szkoda mi było czasu na ogladanie tego filmu

Elvis007

Film świetny. Ale muszę to napisać... Kutcher to beztalencie...:/

Kevin wymiatał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones