PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119513}

Patrol

The Guardian
7,5 64 486
ocen
7,5 10 1 64486
7,3 3
oceny krytyków
Patrol
powrót do forum filmu Patrol

Mam pytanie czy ktoś posiada muzykę z tego filmu. Znalazłem narazie dwa tytuły:
1. Bryan Adams - Never Let Go
2. Snowpatrol - Run

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś lub zna jakaś stronkę z której można ściągnąć piosenki z tego filmu byłbym wdzięczny za info:)

Oficjalnego soundtracka chyba jeszcze nie ma ale może ktoś ma jakieś informacje na ten temat.
POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 7
geenesis

Never Let Go - Bryan Adams
Something To Talk About - SHeDAISY
Saturday Night - Ozomatli
Love & Happiness - Bonnie Bramlett
The Mockingbird - Lisa Lavie
Hold Tight - Tad Robinson
Tri-Me - Abby Ahmad
Hold On, I'm Coming - Bonnie Bramlett
Shake Up The World - <Not Listed
Friday Night - Cheryl Wilson
Run Me In The Dirt
The Guardian Suite (Score Version) - Trevor Rabin


tak to wyglada

ocenił(a) film na 8
sla

a ten kawełek, który leci na końcu po Bryanie Adamsie?
będę wdzięczna za tytuł

jaga_5

Tego szukasz -->
Marty James - Run Me In The Dirt (Throwdown)
Swoją drogą, bardzo fajny kawałek :)

ocenił(a) film na 10
sla

Hej! Świetny film, to prawda, daje do myślenia.
Mam pytanie, jak nazywa się piosenka, która leci(mniej więcej w pierwdzej połowie, pierwszej połowy filmu), po tym jak Randall wyrzucił Lyonsa, następnie kilku kapitanów (chyba to byli kapitanowie;P) pyta Randalla czemu wyrzucił Lyonsa itp. a później jest pokazane jak Skinner wychodzi. Następna scena to ćwiczenia na basenie. I właśnie wtedy jest ta muzyka, ta piosenka jest genialna. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś mógł mi podać tytuł tej piosenki,wykonawcę ;)
Proszę, pomóżcie!
Pozdrawiam

carola_25

Cześć,

Nazywam się Sławek. Czytałem twoją prośbę o podanie tytułu piosenki z filmu The Guardian na stronie FILM WEB, tą śpiewaną w pierwszej połowie filmu podczas ćwiczeń na basenie. Byłbym Ci bardzo wdzięczny gdybyś mogła mi tą piosenkę przesłać lub tytuł i nazwę wykonawcy, oczywiście o ile udało Ci się ją namierzyć bo ja szukam i nic nie mogę odnaleźć. Mój adres to: slawomir.cz@op.pl z góry dziękuje i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
sla

Hej! Świetny film, to prawda, daje do myślenia.
Mam pytanie, jak nazywa się piosenka, która leci(mniej więcej w pierwdzej połowie, pierwszej połowy filmu), po tym jak Randall wyrzucił Lyonsa, następnie kilku kapitanów (chyba to byli kapitanowie;P) pyta Randalla czemu wyrzucił Lyonsa itp. a później jest pokazane jak Skinner wychodzi. Następna scena to ćwiczenia na basenie. I właśnie wtedy jest ta muzyka, ta piosenka jest genialna. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś mógł mi podać tytuł tej piosenki,wykonawcę ;)
Proszę, pomóżcie!
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
carola_25

Witaj, szukałem i znalazłem, bo ta właśnie piosenka i mnie interesowała :) Nazywa się: Kasabian - Club Foot

kamyk123

That's it!!!!!!!!!!!!!! Dzięki! :)

ocenił(a) film na 10
geenesis

Wielkie dzięki...
Mam tylko jeszcze małe pytanie skąd można pobrać te piosenki ??
Może ktoś mi przesłać na maila albo podać link mój adres geenesis@o2.pl.
Pozdrawiam

geenesis

Ja też po obejrzeniu tego filmu wszędzie szukałam soundtrack'a niestety znalazłam tylko kilka piosenek, bardzo bym byla wdzięczna, gdyby ktoś mnie wspomógł ;)

ocenił(a) film na 10
pavlina

Wiekszosc na osiolku, ale rzeczywiście nigdzie nie znalazłem całego soundtrack`u z filmu. Tak poza tym mojej ocenie film świetny i dający wiele do myślenia. WSZYSTKIM GORĄCO POLECAM!!!!!!! A Brian Adams wymiata z kawałkiem Never Let Go

"So others may live"

ocenił(a) film na 10
Buzek

Chętnym mogę przesłać na maila Trevor Rabin - The Guardian Suite.
Jak coś pisać na maila geenesis@o2.pl

ocenił(a) film na 8
geenesis

Mam pytanko jak nazywa sie ta muzyczka co leci w samej koncowce gdy randall spada do oceanu?

ocenił(a) film na 10
Kubenos1987

The Guardian Suite (Score Version) - Trevor Rabin ;)
pozdrawiam

Buzek

Witaj...
Wiem, że to kawał czasu już minął.. Jak kinomaniacy oglądnęli ten film. Ja oglądne go dopiero w czasie świąt.. I jeśli to możliwe prosiłabym o przesłanie mi piosnek z niego właśnie, zależy mi szczególnie na piosnce B. Adamsa.. Będę wdzięczna. Pozdrawiam

ps. mój e-mail: shadow_women@o2.pl

geenesis

Cześć. Mam pytanko odnosnie piosenki z patrolu. Jest taki kawalek podczas ich cwiczen na basenie. Leci on po tym jak Randall zostaje wezwany do dowodcy i tam inni instruktorzy skarza sie na sposob prowadzenia przez Randalla zajęc. To jest gdzies w 1/4 filmu czyli poczatek. Bardzo prosze o odpowiedz badz wyslanie tytulu tej piosenki na mojego maila ( thunderlips92@gmail.com )

ocenił(a) film na 10
thunderlips92

http://ulub.pl/downloadd/8Ua9TNn988/trevor-rabin-the-guardian-suite-score-versio n

ocenił(a) film na 9
geenesis

Cześć !

Ja mam pytanie odnośnie muzyki z filmu. A mianowicie: na jednej z końcowych scen, jak Kevin Costner poszedł na pomoc Ashtonowi i jak się do niego doczepił i helikopter ich wzniół w górę , to leciała taka "pozytywna, optymistyczna melodia" - błagam, jak znacie jej tytuł lub gdzie można ją znalęźc to pomóżcie! :) zaraz po tej melodii jest smutna melodia " trevor rabin - the guardian suit" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones