PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229109}

Pechowy poker

Edmond
6,0 956
ocen
6,0 10 1 956
6,0 2
oceny krytyków
Pechowy poker
powrót do forum filmu Pechowy poker

I proszę go nie porównywać do "Upadku" z Michaelem Douglasem, bo ten badziewiasty i kiepski "edmond" jest milion razy gorszym filmem i nawet w niczym nie dorównuje tak prześwietnemu "Upadkowi" Joela Schumachera!!! NIE WARTO OGLĄDAĆ tak DENNEGO filmu jakim jest ten KIEPSKI "edmond"!!! SZCZERZE ODRADZAM!!!!

ocenił(a) film na 1
cameronpoe

Szkoda, że wcześniej tego nie przeczytałem :)
Film obejrzałem. I niestety potwierdzam, że to strata czasu. Nie wiadomo o co chodzi reżyserowi. Pełno jakiegoś pseudointelektualizmu, facet świruje, morduje dziewczynę, idzie do więzienia, zostaje zgwałcony i koniec. Po drodze reżyser usiłuje nadać temu głębszy wymiar, ale mu to nie wychodzi. Nic z niego nie wynika.

ocenił(a) film na 3
cameronpoe

potwierdzam - kaszana. Przez cały film jakieś ździpienie nie wiadomo o czym. Niby to ma być mądre a dialogi... nie no to nawet trudno skomentować bo tam nic nie było. Pacjentowi który pisał ten scenariusz chyba się coś przyśniło...

ocenił(a) film na 4
cameronpoe

racja. pomysł na film nie był zły. no ale wykonanie słabe. aktor głównej roli ten z twarzą wyglądającą jak pysk psa raczej sie nie nadaje poza tym postać jaką grał jedynie mi działała na nerwy. rozumiem że chciano pokazać osobę która całe życie tłumiła gniew i nie umiała bronić własnego zdania a potem jej odbija no ale jak oglądałem to tylko myślałem : niech ktoś go zastrzeli w koncu. nie polecam jednak strata czasu.

ocenił(a) film na 6
cameronpoe

O ile "Upadek" pamiętam jako dość schematyczne, ale ciekawe i mocny dramat sensacyjny, o tyle "Edmond" jest dla mnie bełkotliwym, nadętym dramatem egzystencjalnym, który w cierpieniach bohatera nie szuka sensu, lecz je same uważa za sens właściwy opowieści.

W filmie broni się aktorstwo i klimat. Kilka dialogów jest naprawdę ciekawych, ale też jest kilka wybitnie drażniących (ach ten materialista). Osobiście nie polecam, chyba że dla Macy'ego.

ocenił(a) film na 1
Khaosth

zgadzam sie poprostu nieporozumienie film kupilem w merlin za 5 zeta :(

mihle

Ja się z wami nie zgadzam. Pewnie po prostu nie zrozumieliście filmu ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones