PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 375
ocen
4,5 10 1 191375
2,8 30
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Chciałabym, aby w moim życiu wydarzyły się te fantazyjne sceny z "50 Twarzy Greya" – Na przykład ta, w której ona zaraz po ukończeniu studiów dostaje prace.

mere

Yes I do. Cieszę się , pozytywny komentarz :)

dariaaa29

Dzięki Tobie mam udany poranek :) I zapewne cały dzień :D

elzbieta89

pozytywnie :)

ocenił(a) film na 9
dariaaa29

sorry ale kopiujesz czyjeś cytaty. Już to czytałam w opisie książki. A poza tym w filmie nie ma nic o jej pracy po studiach. mylisz film z książką.

ocenił(a) film na 4
martaxq77

Przecież nie napisała nic o książce.

ocenił(a) film na 9
Kierokat

nie rozumiem co napisałaś(eś). Ale widocznie nie tylko ja mam problemy ze zrozumieniem

martaxq77

dobrze mogłam napisać. tekst z neta.. ale ludziom się podoba a to się najważniejsze.. a nie skąd pochodzi.. wiadomo nie wymyśliłam tego

ocenił(a) film na 3
martaxq77

Tylko oby potem nie dawać du*y dla szefa... :P Git komentarz. Piona :P

dariaaa29

Świetny komentarz :D

dariaaa29

hahahahahaha mistrz!!!

dariaaa29

skrzynka piwa dla Ciebie za ten komentarzz :)

niccco

wolę drinki : )

dariaaa29

To też da się zrobić :)

dariaaa29

skrzynka piwa dla Ciebie za ten komentarzz :)

dariaaa29

Użytkownik martaxq77 jest zbulwersowany tym że tekst jest skopiowny z neta. Ma rację. Dla mnie miało to na celu aby ludziom się to spodobało i to jest dla mnie najważniejsze i dla tych którzy nie przepadają za tym filmem.
martaxq77 - założenie konta 14 luty, oceniony film ,,50 twarzy greya" - założyć kontro aby ocenić ten film :)

dariaaa29

Nie denerwuj się tak;] Ja ten tekst chyba na demotywatorach widziałem. Na pewno wiele osób także na innych stronach. Nikt Ci tutaj nie zarzuca niczego niestosownego. A cytat bardzo dobrze dobrany.

P.S. Mnóstwo osób, które oceniają film na 9 lub 10 ma założone konto w ostatnich dniach:) Ja zauważyłem już kilka osób.

HimuraKenshin

tylko się na tego użytkownika wkurzyłam.. na innych wiadomo nie bo nie ma o co

ocenił(a) film na 4
HimuraKenshin

a nie zauważyłeś osób, które zakładały fałszywe konta tylko żeby ocenić ten film na 1? :)

dariaaa29

Chyba nie masz czym się bulwersować zwłaszcza że to co zrobiłas to zwykły plagiat. Nikt oczywiście nie zabrania cytować czegokolwiek ale w takim przypadku wypada użyć cudzysłowia i podać żródło.... takie zasady, a tak wszystko co uczyniłaś to kopiuj wklej ku uciesze gawiedzi i dotatkowo bezpodstawnie irytujesz się komentarzem innego usera. Dwa ten komentarz choć tak popularny nijak ma się do filmu, którego notabene nawet nie oglądałaś, bo film nie porusza tej kwestii. Nie możesz więc dziwić się, że osoby które oglądały film i/lub znają lekturę widzą w tym niespójność. Dla mnie to jakaś parodia kusić się na zamieszczanie komentarza, wyrażanie opinii ta temat, którego się nie zna, na temat nieogladanego filumu, nieczytanej książki itp. To ignorancja i bezmyślność. Co do życiowości filmu.... cóż to jest adaptacja powieści, wizja reżyserska inspirowana ksiązką w dodatku o tematyce raczej rozrywkowej, to tak jagby gumisiom zarzucac fałsz bo nie ma w lesie gumijagód.

dariaaa29

Na film się co prawda nie wybieram, ale komentarz zabawny. :-) Każdy młody człowiek po ukończeniu studiów chciałby mieć pracę, która pozwoli mu żyć na jakimś sensownym (mniej czy bardziej wygórowanym poziomie). Gdy się np. kończy kierunek humanistyczny to potem może nastąpić brutalne zderzenie z rzeczywistością. Nawet po niektórych kierunkach ścisłych wcale nie ma gwarancji stabilnego zatrudnienia (np. po geologii). Generalnie uważam, że o stałą pracę obecnie trudno. Aby polepszyć swoją sytuację należy chociażby uczyć się języków obcych... ewentualnie wyemigrować z kraju.

ocenił(a) film na 1
dariaaa29

To chyba najlepszy komentarz jaki widziałam do filmu. :D

dariaaa29

Świetne! :-) Takie rzeczy tylko w... filmach. ;-)

dariaaa29

Komentarz prawdziwie opisujący pragnienia każdej kobiety, pójdę nawet dalej i dodam ze zapewne i mężczyzny.
Właśnie mój dzień stał się lepszy :D

ania52525

ja widziałam tylko zwiastun.. ale wolałabym grać rolę greya a facet tą dziewczynę :)

dariaaa29

Zabawny i ciekawy. Znajomym się spodoba,zacytuję Cię jeżeli mogę?

tonyl

jasne.. ja tego nie wymyśliłam :)

dariaaa29

Ha, ha, ha! Świetny komentarz! :D

Paklpy

miło :)

ocenił(a) film na 3
dariaaa29

komentarz dobry, ale plagiat ;p

ereminka

spoko każdy to wie

dariaaa29

Epicki kometarz! Gratuje pomysłu :D

HollyShort

nie nie to nie mój pomysł :)

ocenił(a) film na 2
dariaaa29

Czytałam to już kiedyś w Internecie, ale zawsze poprawia mi humor :D Ja niestety się modlę, by po studiach mieć pracę, w której będę mogła wykorzystać nabytą wiedzę i umiejętności, ale wiadomo łatwo nie jest. Studiuję andragogikę, dosyć innowacyjny kierunek, który zajmuje się badaniem starości. Niby przyszłościowe- coraz mniej dzieci się rodzi, a emerytów przybywa. Ale nie łudzę się, bez znajomości pewnie na kasie w sklepie wyląduje. Szkoda, bo studia są świetne.

Pecia15

Andragogika zajmuje się procesami kształcenia osób dorosłych, zaś wiekiem starszym, seniorami gerantopedagogika. Może sprawdź co studiujesz, bywaj na uczelni a wtedy nie będziesz musiała swojej przyszłości wiązać z operacjami fiskalnymi na sklepowej kasie. Nie wiem do czego tobie potrzebne znajomości, nie starasz się o asesurę, nie szukasz stażu medycznego itp, wystarczy być dobrym absolwentem, wykazać się zaangażowaniem, dyspozycyjnością (np ochotą do opuszczenia 7tyś miesciny w której nie ma żadnej placówki mającej zapotrzebowanie na Twoje usługi) i pracę można zdobyć. W USA absolwenci częstokroć przenoszą się o tysiące mil by podjąc pracę, na której im zależy, podejmuja staże i praktyki.... albo zostają na miejscu i sprzedają w markecie lub za barem. Wybór jest Twój.

użytkownik usunięty
dariaaa29

Hahaha!! You made my Day!

:) :)

dariaaa29

Widocznie w czasie studiów nie dawałaś komu trzeba

karmiacykolibry

to tylko cytat skopiowany z neta :)
nadal studiuje :)

dariaaa29

Można wiedzieć co?

karmiacykolibry

administrację

dariaaa29

Już dawno po

ocenił(a) film na 2
dariaaa29

Jako student trzeciego roku (informatyki), który w pracuje już od pierwszego roku "w zawodzie", oraz mając dziewczynę studiującą budownictwo, stwierdzam że sytuacja nie jest taka ja opisujesz. Zaraz po studiach, w dobrej firmie stawki kształtują się w okolicach średniej krajowej. Oferty pracy spływają, przynajmniej dwie w miesiącu na goldenline. :)

DuncanIdaho2

to miał być żart. bardziej dotyczący filmu niż pracy dla mnie..

dariaaa29

dobry komentarz!! :D rozwalił mnie na łopatki ;]

r4dzik

:)

ocenił(a) film na 4
dariaaa29

Się uśmiałem, polać jej !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones