PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 328
ocen
4,5 10 1 191328
2,8 30
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Swoją drogą gościu jest wg. mnie obleśny, bo przypomina Tuska w młodości:)

Pinto

Trailer zapowiada film nudny, który może sprawić wrażenie tylko na kobietach, dla których szczytem perwersji jest uprawianie seksu nie przy zgaszonym świetle:)

Pinto

Przesadzasz, film po prostu będzie śmieszny.

wiwior591

Śmieszne nie wyklucza nudnego:)

Pinto

Jak się idzie z dobrą ekipą i z odpowiednim przygotowaniem to nie będą to stracone pieniądze ;)

Pinto

Główna bohaterka - Anastasia Steele. Naprawdę? To brzmi prawie jak córka Danielle Steel :)

Pinto

A nazwisko grey to zżyna z Greya z Sekretarki :(

ocenił(a) film na 3
wiwior591

ojej, a ja głupi myślałem, że z Grey's Anatomy...

TuPaK

Rzeczywiście głupi

ocenił(a) film na 3
wiwior591

wyszukana riposta

TuPaK

W sam raz dla Ciebie :)

ocenił(a) film na 3
wiwior591

jeśli chcesz komuś pojechać to naucz się chociaż klecić jakieś konstruktywne wypowiedzi, serio

TuPaK

Nie chcę Ci pojechać, po prostu Twój tekst był najzwyczajniej w świecie głupi i nie ma żadnego związku z tematem. Nie wiem po co się tu udzielasz/

ocenił(a) film na 3
wiwior591

mój? polecam zapoznać się z własnym oraz znaczeniem słowa "sarkazm"

ocenił(a) film na 4
Pinto

Teraz ja na niego patrze, on naprawdę wygląda jak Tusk w młodości... o nie to już po filmie! :)

ocenił(a) film na 6
Pinto

przez ten cały czas świtało mi w głowie, że ten aktor kogoś mi przypomina... - oo dzięki, bo mnie oświeciłeś/aś xDD

more_than_a_woman

Oświeciłeś:)

ocenił(a) film na 2
Pinto

Ojej i mnie sie teraz będzie źle kojarzył.... Mogłeś to zachować jednak dla siebie... hehe nie no zobaczymy, aż tak sie nie zraziłam ;p

Pinto

Filmu nie oglądałem i nie zamierzam tego robić, ale... postanowiłem przeczytać całą trylogię. A co! Zabrałem się do tego z animuszem, podbudowując się myślą, że cierpienie uszlachetnia. Byłem przygotowany na najgorsze, ale to przekroczyło wszelkie granice. Dałem radę z cierpieniem do końca 9 rozdziału pierwszego tomu ... Oświadczam, że ten bełkot jest arcydziełem grafomanii i zasługuje na tytuł najgorszej książki świata, jaka kiedykolwiek wyszła spod czyjegoś pióra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones