PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 335
ocen
4,5 10 1 191335
2,8 30
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

http://www.today.com/entertainment/watch-full-fifty-shades-grey-movie-trailer-wh at-we-couldnt-1D79966374
Pierwszy trailer już jest.
Nie podobała mi się zbyt książka, mam nadzieję, że film będzie lepszy :)
Co sądzicie?

ocenił(a) film na 5
Elitlou

Ona mówi "How was he like?"? O rety, myślałam, że "What was he like?"...może faktycznie ma jakąś wadę wymowy XD

MaMich

Haha, wadę wymowy ; ) Może ;]

cheer_up

Na mnie wrażenie zrobił amatorski trailer, w których widziałam Matta Bomera. On miał cos w tych oczach magnetyzującego. Dziewczyna jest ok, nawet pasuje do tej roli, mniej więcej kogos takiego sobie wyobrażałam, może ciut delikatniejszą. Fakt jest taki, że z tych kilku pokazanych scen, to ona ma bardziej dominujące spojrzenie niż on. Chłopak wygląda na przestraszonego, jakby to ona go wprowadzała w świat fantazji erotycznych. Takie odniosłam wrażenie. Po obejrzeniu całego filmu ocenimy ich grę aktorską, bo jak to zwykle bywa zapowiedzi często zniekształcają cały obraz filmu, choć zazwyczaj są tam najciekawsze fragmenty :-)

ocenił(a) film na 5
madzia8c5

Jamie przestraszony? No błagam, nie widzisz tego drapieżnego błysku w oku? :)
W każdym razie każdy interpretuje inaczej, każdy ma inny gust, więc nie mam prawa krytykować za to.
Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones