PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164171}

Piła II

Saw II
6,4 103 461
ocen
6,4 10 1 103461
5,1 15
ocen krytyków
Piła II
powrót do forum filmu Piła II

Doszły mnie słuchy, że jedną z głownych ról w tej części filmu ma odegrać znany muzyk hh - Eminem. Niestety nic więcej mi nie wiadomo ale kurczowo poszukuję kolejnych wiadomości na ten temat, jeżeli coś znajdę to dam znać. Pozdrawiam.

P.S. Muzyka Eminem jest genialna (dla mnie), ciekaw jestem jak zachowałby się na planie takiego filmu, a przede wszystkim jaka rolę miałby odegrać.

lilarcor

EMINEM ???
:((((((((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((
Tylko nie to !!!

lilarcor

jak bedzie gral em tam to na bank bedzie to kaszana on sie nie nadaje na aktora a mam nadieje ze 2 jeszcze bardziej powali chcocaz naprawde musialby sie rezyser postarac o to bo przebic jedynke bedzie bardzo ciężko :)

użytkownik usunięty
raper7

jeshcze wsadzcie tam britnej i moze bedzie sieczka

lilarcor

Jak to jaką, zagra tytułową piłę! Osobiście wolałbym żeby to były pogłoski, aż strach pomyśleć. A może jeszcze hip-hopowy bit w tle- bleee ;(

lilarcor

nie ma obawy... jak powszechnie wiadomo teksty i muzykę piszą za eminema bardziej utalentowani ludzie, on jedynie rusza gębą i rękami, więc miejmy nadzieję że też ktoś lepszy zagra w tym filmie za Niego...

ocenił(a) film na 8
lilarcor

Mam nadzieje ze to tylko plotka. Widzialem Eminema w "Ósmej Mili" i jego zdolnosci aktorskie sa naprawde na bardzo niskim poziomie. Do "Ósmej Mili" pasowal ze wzgledu na klimat tego filmu wiec dalo sie to jeszcze przelknac, ale umieszczenie go w "Pile 2" byloby totalna pomylka... no chyba ze ma zamiar straszyc swoja muzyka ;)

użytkownik usunięty
____16

gościu, zanim weźmiesz się za jakiekolwiek recenzje filmowe, bądź też ocenianie kto nadaje się na aktora a kto nie, to najpierw weź dobrze dowiedz się o tym o czym chcesz pisać. piszesz, że Eminem pasował do 8 mili ze wzgl. na klimat filmu więc dało sie to jeszcze przełknąć. może lepiej poczytaj dobrze recenzje 8 mili. ten film powstał na podstawie biografi Ema, więc powiedz mi jaki sens miałoby robienie filmu nie jako przedstawiającego życie Ema gdyby on nie grał w roli głównej (czyli nie jako samego siebie) ?? ten film był zrobiony po to żeby Em w nim zagrał czy się to komuś podoba czy nie. to było poprostu jego życie. i to nie on pasował do filmu tylko film do niego. pozdro gościu

ocenił(a) film na 8

co ty mi tu pieprzysz... dobrze wiem o czym pisze... napisalem po prostu ze w 8 mili dalo sie go jeszcze przelknac mimo slabych umiejetnosci aktorskich bo pasowal do klimatu i gdzie tu twoim zdaniem sprzecznosc z tym ze 8 mila bazowala na jego biografii? gadanie o tym czy to eminem pasuje do filmu czy film do niego mnie nie interesuje bo nie dyskutuje tu o 8 mili... to jest forum o "Pile" a nie o Eminemie i jego gownianej muzyce. Wiec nie wmawiaj mi ze nie wiem o czym pisze "gosciu"

p.s. 8 mila to nie biografia Eminema tylko film zainspirowany jego biografia... rozumiesz roznice?

ocenił(a) film na 9
lilarcor

ten psychopata przywiaze kogos do krzesla, przyklei mu plasterkami oczy do czola i kaze ogladac teledyski eminema:D po czyms takim ofiara na bank doceni swoje zycie;)

użytkownik usunięty
gniot

o LOLOLOLLLLOOL - niezle sie usmialem z twojego posta :DDDD

hehe no niezly. no eminem do pily raczej sie nie nadaje bo juz nie ogladnal bym saw2 tak chetnie. myslalem ze wszyscy lubia eminema. przeciesz on jest taki zajebisty i w ogule.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones