PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164171}

Piła II

Saw II
6,4 102 746
ocen
6,4 10 1 102746
5,1 14
ocen krytyków
Piła II
powrót do forum filmu Piła II

W Saw 2 co mnie zastanawia to dlaczego Amanda podczas całej gry była cały czas obecna przy Danielu ? Można zauważyć że cały czas jakby go pilnowała i czuwała nad jego bezpieczeństwem .Wiadomo że Eric Mathius miał tylko rozmawiać z Johnem i odzyskał by swojego syna , co ciekawe czy John miał jakieś plany wobec Daniela ? Wreszcie wpędził Erica w pułapkę ale tamten sam się o to prosił . Albo taki przykład rozmowy Johna i Erica skąd John wiedział co Eric powiedział swojemu synowi na odchodne ? To tak jakby łaził za nimi i ich podsłuchiwał /śledził .Co do gry wiadomo że Obi został zwerbowany do pomocy w porwaniu nowych graczy ,jak Jonh zmusił go do pomocy ? Co dalej to dlaczego w końcu Eric wpadł w pułapkę i była tam Amanda która jakby czekała na niego ? Wiadomo że materiał był puszczony na taśmie i gra nie odbywała się na żywo a Amanda zaczaiła się na Erica .Co więcej Daniel został przyniesiony do kryjówki Johna i zamknięty w sejfie .Tak więc John chciał uświadomić Ericowi jak ważny dla niego jest jego własny syn .Jednak Eric użył przemocy o czym wiedział już John że robił tak wcześniej .Ciekawe że mimo tego że Daniel był bezpieczny ,to jednak John sprawił że inni gracze odkryli czyim był synem a więc mimo wszystko manipulacja osobą Erica .Wszystko inteligentnie ułożone w całość .

użytkownik usunięty

Myślę, że pilnowała, by nic dzieciakowi się nie stało. Jigsaw chciał przede wszystkim zwabić ojca do domu. Wiedział, że Eric nie będzie siedział bezczynnie i słuchał jego monologów, tylko w pewnym momencie mu odbije. A nawet jeśli tak by się nie stało, to John wypuściłby Daniela, tak myślę.

Oglądając kolejne części Piły widzę dużo absurdalnych i nielogicznie przedstawionych sytuacji, więc nie ma sensu dłużej nad niby główkować.

użytkownik usunięty

*nimi :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones