PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164171}

Piła II

Saw II
6,4 102 745
ocen
6,4 10 1 102745
5,1 14
ocen krytyków
Piła II
powrót do forum filmu Piła II

nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam zakończenie.
gdy detektyw przyjechał do domu, za nim pojawila sie policja. byl to ten sam dom, prawda? dlaczego więc policja nie znalazla detektywa?

ocenił(a) film na 4
merenwen9

To nie był ten sam dom. Mówi o tym czarnoskóry policjant po tym jak razem z brygadą odkrywa, że wszystko puszczone było z taśmy. Widocznie oglądałaś z lektorem bądź nie znasz angielskiego. Chcesz to mogę Ci dać lekcje. :X

Damskolel

Wiem, ze było z taśmy, ale myślałam, że mimo to trafili do tego samego domu. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale nie było tak, że policjanci mijali po drodze ciała tych zabitych, a ten detektyw wszedł przez te wejście z podłodze? A przecież to było w jednym domu. Oglądałam to bardzo późno i widocznie część mi umknęła XD

ocenił(a) film na 4
merenwen9

To chcesz tych lekcji angielskiego? Francuskiego też mogę nauczyć. ;x Teraz już nie pamiętam więc Ci nie powiem. Inny dom to inny dom. Piła II to i tak gniot więc w zasadzie jeśli sobie tego nie wyjaśnisz to nic wielkiego się nie stanie.

merenwen9

Chodzi o to ze gra wydarzyla sie wczesniej wszystko bylo nagrane i jigsaw puscil fbi film snuff (to co nagral z ich walki o zycie) ten policjant tam wszedl ale poniewaz ze gra wydarzyla sie wczesniej zlapali jego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones