PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164171}

Piła II

Saw II
6,4 103 411
ocen
6,4 10 1 103411
5,1 15
ocen krytyków
Piła II
powrót do forum filmu Piła II

"SAw" pozostawiło całkiem nienajgorsze wrazenie,wprawdzie niektórzy sie czepiają ,ze gra na najnizszych ludzkich emocjach ale na miłosc boską to tylko horror...a nie wielce ambitne kino ,w swoim gatunku jest niezły..natomiast historia uczy jak to bywa z czesciami 2..a potem 3..4 ...etc...producentom zachciało sie szmalu ,pewnie bedzie wiecej rzezi i jeszcze mniej myslenia ..jakos nie mam zamiaru sie przekonywac..co oni maja zamiar tam"upchnąc"..ehhh

użytkownik usunięty
Dealan_De

Właściwy tytuł... Saw 2: Hacksaw. Rana cięta zadana piłą? O. kurczę, chyba muszę podszkolić swój angielski:)

klioo

użytkownik usunięty

a ja z checia obejrze saw 2, czego od razu skazujecie ten film na przegrana? Dajcie "mu" szanse... pozdrawiam

ocenił(a) film na 9

w moim słowniczku jest napisane: hacksaw - piłka do metalu:P co pasuje przeciez też do częsci pierwszej:]

wlasciwie to zaskoczyło mnie (ale bardzo na plus) ze te pily w czesci pierwszej nie byly łancuchowe:) myslalby kto ze kolejna masakra a tu fiu fiu... miła niespodzianka była:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones