Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

plakat - Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (2017)

opisy filmu

(4)
  • Nikczemny kapitan Salazar (Javier Bardem) wraz ze swoją załogą piratów-zjaw ucieka z Diabelskiego Trójkąta i poprzysięga zemstę na wszystkich piratach. Nieuniknionej zagładzie próbuje zapobiec Jack Sparrow (Johnny Depp). Dowódca "Czarnej Perły" wyrusza w podróż, by odnaleźć Trójząb Posejdona, mistyczny artefakt dający władzę nad morzami, i użyć go w walce przeciwko Salazarowi.

  • Dobra passa kapitana Jacka Sparrowa zdaje się przemijać. Duchy marynarzy, pod wodzą przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem), uciekają z Trójkąta Bermudzkiego w poszukiwaniu zemsty.

  • Wyrusz w rejs z kapitanem Jackiem Sparrowem (Johnny Depp) i staw czoło upiornym marynarzom pod wodzą przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem), który w czasie ucieczki z Trójkąta Bermudzkiego poprzysiągł zemstę na Jacku i wszystkich piratach na morzu. Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara to epicka produkcja pełna humoru, napięcia i niesamowitych efektów specjalnych!

  • Will Turner (Orlando Bloom) jest uwięziony na pokładzie latającego Holendra. Jego 10-letni synek Henry (Brenton Thwaites) obiecał, że uwolni ojca od klątwy. Żeby tego dokonać, musi odnaleźć kapitana Sparrowa (Johnny Depp), który wie, gdzie jest ukryty Trójząb Posejdona. To magiczny przedmiot, dzięki któremu można zdjąć każde zaklęcie. Po latach dorosły już Henry jest majtkiem na brytyjskim statku handlowym. Pewnego dnia jednostkę atakują upiorni piraci - żywe trupy dowodzone przez kapitana  Salazara (Javier Bardem). Młody Turner uchodzi z życiem tylko dlatego, że przyrzeka zdjąć klątwę także z Salazara. Jednak ich plany mogą pokrzyżować władający morzami kapitan Barbossa (Geoffrey Rush), krewny Sparrowa wujek Jack (Paul McCartney) i niespodziewane pojawienie się pewnej pięknej miłośniczki astronomii...