PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606542}

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
6,8 162 240
ocen
6,8 10 1 162240
4,9 14
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Świetny w 3D

ocenił(a) film na 8

Na prawdę super się oglądało. Trudno mi porównywać do wcześniejszych części bo tamte oglądałam w 2D. Napiszę tylko że ,,Zemsta Salazara" w 3D to super rozrywka, efekty świetne, nawet dubbing (bo oglądałam z dubbingiem) był całkiem ok. Polecam, można śmiało wydać na bilet, raczej nikt nie będzie żałował.

ocenił(a) film na 7
aam38

serio?? świetny? na forum raczej nie za wiele takich opinii, a co powiesz o samym Jacku? wszyscy nawalają najbardziej na jego kreacje w tej części, też jest fanem a bardzo obawiam się że ta część może mnie zawieść

ocenił(a) film na 8
eminem_filmaniak

Opinie na forum mogą być różne, przecież jednemu film może się podobać a innemu nie. Ja należę do tych którym się podobał, ale jak już napisałam oglądałam w 3D i być może dzięki temu? Do Jacka nic nie mam i tak szczerz to nie przyjrzałam się nawet dokładnie jego kreacji, wydaje mi się że była podobna jak we wcześniejszych częściach. Podobała mi się jego rola, czasem był nawet całkiem zabawny. Mam nadzieję, że nie zawiedziesz się ale proponuję właśnie 3D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones