PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606542}

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
6,8 162 232
oceny
6,8 10 1 162232
4,9 14
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Nie rozumiem, jak można było do tego stopnia spierniczyć wątek, który był poruszony w początkowej trylogii.

Luffinka

I pytanie czy można tu edytować wątki?

A wracając do tego co mi ucięło. To zostały nieco pomieszane dwa wątki.

1. Słynny kompas - w 2 części była mowa o tym że to Tia Dalma dała Jack'owi kompas. Tutaj mamy jakiś dziki motyw z umierającym kapitanem? WTF?

2. Jak to jest w końcu z tymi klątwami? Przecież z tego co pamiętam to Davy stał się ośmiorniczkiem na miarę Draenei, po tym jak zaniechał przewożenia dusz i zbuntował się przeciw swojej misji (o tym też Tia Dalma mówiła). Więc dlaczego do cholery Will który wypełniał misje dostał rykoszetem z klątwy? Tego nie pojmuję...

ocenił(a) film na 4
Luffinka

Edycja postów jest dostępna tylko przez pierwsze 5min.
1. Parę osób też zwróciło na to uwagę, wygląda na to że jest to błąd w filmie.
2. Stawiam że to też niedopatrzenie twórców...nie wiem czy oni w ogóle oglądali poprzednie części.

Luffinka

2. Mnie z kolei zastanawia to, że skoro każda klątwa została zdjęta, to dlaczego Davy Jones nie odzyskał ludzkiej postaci tylko dalej jest pokryty mackami? Czy to dla niego permanentny stan, czy było to wcześniej powiedziane? Być może coś przeoczyłam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones