PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606542}

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
6,8 162 313
ocen
6,8 10 1 162313
4,9 14
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Angelica?

ocenił(a) film na 8

Czy tylko ja ubolewam nad tym, że zabraknie jej w 5 części?
Wie ktoś może dlaczego nie wystąpi? Tak się rozpływali nad tym, że podniosła poprzeczkę w czwórce, że jest wprost idealna dla Sparrowa, że między nimi jest chemia, zero przesłodzenia itp itd... Ludzie tworzyli multum fanfiction o tej parze (swego czasu dorównali popularnością nawet Delenie z TVD) a teraz znów całkowicie zmieniają obsadę? Jaki sens w takim razie ma scena dodatkowa, w której Angelica znajduje lalkę voodoo i uśmiecha się tym charakterystycznym, kpiącym półusmiechem mówiącym, że bedzie szukać zemsty?
Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale nie daje mi to spokoju. Mam nadzieję, że ktoś bedzie mi to w stanie jakoś wytłumaczyć xD

ocenił(a) film na 1
diem_carpe

Ja również ubolewam.

RealnA

Powinna wystąpić.Zauważcie,że każda końcowa scenka miała swoje miejsce w kolejnej części.W klątwie czarnej perły scena kiedy małpka daje barbossie medalion a pod koniec filmu skrzynia umarlaka kiedy wszyscy byli ździwieni,że barbossa żyje.W skrzyni umarlaka scenka z psem,który potem pojawia się "na krańcu świata" gdzie pintel i ragetti nie dowierzali skąd się wziął.Obsada może jeszcze się zmienić,czasu jeszcze mają.

użytkownik usunięty
mroczek6

Na pewno nie. Zapomnij, że Cruz mogłaby wystąpić w tej części.
Obsada już dobrana a zdjęcia dawno zaczęli kręcić i dobrze bo Angelica to słaba postać.
Jedyna oczekiwana rola kobieca w tym filmie to powrót Keiry Knightley.
Reszta arrivederci.

Pozdrawiam



użytkownik usunięty

Ja też ubolewam że jej nie będzie

Widok pięknej Penelope jest zawsze wartością dodaną, ale jedno trzeba zaznaczyć. Na litość boską, nie w amerykańskiej papce. Ogólnie lubię całą serię, ale ta nieszczęsna czwarta część była jedną wielką pomyłką - przysypiałem.
Nie ma Penelope, ale będzie Javier, więc wszystko zostaje w rodzinie.

ocenił(a) film na 10
RealnA

Ja też

diem_carpe

Może i Penelope fajnie zagrała, ale ja bardziej ubolewam nad tym, że nie będzie Elizabeth Swann... Skoro wraca Will Turner, ona też mogłaby się pojawić...

caroline87

Dokładnie tak! Ja również nad tym ubolewam... :( moja ulubiona postać zaraz po Jacku...

Olli_Fr

Jeśli zrobią Willa a nie zrobią Elizabeth, to spieprzą sprawę, bo nie rozumiem sensu bytu jednej z tych postaci bez drugiej postaci(no chyba że coś w stylu że Elizabeth zgineła, i Will obsesyjnie chce się zemścić, ale to by było słabe)

MrNaczos

No dokładnie. Ubrał Pan w słowa moje myśli Panie Naczos ;)

użytkownik usunięty
MrNaczos

Hmm,
wydaje mi się, że Elizabeth się "wypiraciła" i musi zajmować się ich synkiem.
Po za tym Keira nie chciała grać już w Piratach :-( także muszą co wymyślić.

ocenił(a) film na 10
caroline87

Ja tam nie przejmuje się tą elizabeth , ale przejmuje się angelicą

użytkownik usunięty
caroline87

[Moja teoria]
Więc no ja uważam że główny bohater w nowych piratach jest synem Willa i pewnie ma z 20 lat w końcu Will mógł ich odwiedzać co 10 lat więc Elizabeth musiałaby być 20lat starsza w tym filmie

ocenił(a) film na 6

Ta twoja "teoria" już dawno temu została potwierdzona przez studio ;)

ocenił(a) film na 1
diem_carpe

A na kij tam Ona potrzebna? Jak już miałaby wystąpić Angelica to najpierw powinni zmienić aktorkę.

ocenił(a) film na 10
rool72

Nieee !!

ocenił(a) film na 9
rool72

Dokładnie rool72 drewniła cały film, miała raptem kilka scen lepszych więc nie ma sensu by zaniżała poziom Zemsty Salazara. Dla mnie z całego universum piratów to zdecydowanie najsłabsza postać. Jeszcze fakt, że w 4 części była tak bardzo za Tatusiem mimo tego, że on by ją wykorzystał i gardził jej losem - gdzie tu zmysł pirata? Ja rozumiem to poniekąd ale była scena (pistolety - skała) w której ta bohaterka mogła zacząć myśleć właściwie niestety, mimo tego opór jedną decyzje. Także scenarzyści ją zepsuli i sama nie wykazała się niczym. Porównując ją z najgorszymi postaciami z piratów (klecha, syrena) to oni biją ją na głowę w tej części mimo tego, że sami beznadziejnie bezpłodni są na ekranie.

cytując Kapitana Jacka Sparrowa:
"Gdyby miała siostrę i psa, wybrałbym psa" do obsady w kolejnej części piratów.

ocenił(a) film na 8
rool72

Zgadzam sie. Najslabsza postac chyba dlatego ze kreowana przez nia.

ocenił(a) film na 3
diem_carpe

Jest plotka, że może się pojawić, ponieważ widziano ją na planie, jednak możliwe, że tylko odwiedzała męża.

ocenił(a) film na 9
diem_carpe

Płakać po niej nie będę bo specjalnie nie przypadła mi do gustu ale to może dlatego, że jakoś Sparrow i kobieta to nie bardzo mi pasuje, no ale gusta są różne. Natomiast żałuję, że w kolejnej części nie zobaczymy już tej syreny (Astrid Berges - Frisbey) ;).

diem_carpe

Phi, błagam cie Angelica? Najsłabsza postać kobieca, poza tym gdyby między nią a Kapitanem Jackem Sparrowem było coś więcej to cała jego postać straciła by sens, przecież Jack Sparrow to kobieciarz, ponadto wątek miłosny zepsuł by cały film.

ocenił(a) film na 8
diem_carpe

Według mnie dobrze że nie będzie Angelki ale szkoda że zabraknie Elizabeth

diem_carpe

Ja też bardzo ubolewam, że nie będzie Keiry Knightley, była moją ulubioną postacią, grała z charterem i jak dla mnie ten film coś bez niej traci. A co do Angeliki to mnie osobiście w ogóle nie podobała się jej postać. Według mnie to była nędzna próba zastąpienia Elizabeth.

ocenił(a) film na 10
blanka1999

Nieeee !! Jack i Angelica są super. Moim zdaniem Angelica jest lepsza od Elizabeth. Naprawdę nie wiem dlaczego zachwycacie się elizabeth . nie chce hejtować, ale Elizabeth jest słaba

diem_carpe

Chcę tylko zaznaczyć, że nie wiadomo, czy ta częśc jest ostatnią. Może będzie dla niej miejsce w możliwej następnej.

ocenił(a) film na 8
diem_carpe

Na moje powinna powstać jeszcze jedna część Piratów. Mogliby znów wprowadzić Angelicę, mogliby także dać większą rolę Elizabeth, bo ta jedna minuta, w której się pojawiła, to dla mnie zdecydowanie za mało. Chciałbym zobaczyć taki film piratów gdzie powróciłaby STARA obsada i odegrałaby ona jedną z większych ról. Wprowadzanie nowych postaci wg mnie w 4 się nie sprawdziło, no ale skoro już to zrobili to mogliby dokończyć ten wątek w ostatnim filmie. I zakończyć całą serię. No bo bez przesady, nie róbmy z tego Harry'ego Pottera z ośmioma filmami, które z roku na rok były coraz gorsze i pozostawiały coraz większy niedosyt. Teraz dzieje się to z Piratami. Dla mnie pierwsze 3 części były kapitalne z czego 3 najlepsze, żadna scena nie była zbędna, później oglądałem filmik z wyciętymi scenami, które wg mnie powinny znaleźć się w filmie. Później 4 i 5. Czwórkę oglądało się dobrze jedynie dzięki Jackowi i Barbossie, cała reszta oprócz Gibbsa do bani. W 5 wprowadzono kolejne nowe postacie, ale dzięki ich pokrewieństwie z głównymi bohaterami jakoś przyjemniej się ich oglądało, ale Will i Elizabeth pozostawili niedosyt, zdecydowanie za mało ich było. Dlatego mogliby nadrobić zaległości z tych dwóch części w jednej, ostatniej, która podsumowałaby całą serię. Nad głównym złym nie mają co rozmyślać. Scena po napisach 5 części naprowadza na Davy'ego Jonesa, co dla mnie jest jak najbardziej dobre, bo oznacza większą rolę "oryginalnych" bohaterów ;) Tyle mojego wywodu xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones