PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606542}

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
6,8 162 213
ocen
6,8 10 1 162213
4,9 14
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Niestety film tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że już należy przerwać serię "Piratów.. " Kocham Depp'a i dlatego dałam 6... Co do filmu to kompletnie mnie nie zainteresował, a dubbing jest masakryczny aż żal bierze, że nie wybrałam wersji z napisami :(

nana57

Do oceny filmu nie bierze się pod uwagę dubbingu. To wina dystrybutorów, a nie twórców.

bartoszcyc8

jednakże dubbing wpłynął na jakość filmu... poprzez źle dobrany głos do danej postaci zaczynamy ją zupełnie w inny sposób odbierać.. Wszystko składa się na film i odczucia związane z nim.. Każda sekunda i każdy element wpływa na opinię o nim i może to być wina dystrybutorów, ale jak dla mnie dubbing działa w tym przypadku na niekorzyść filmu...

ocenił(a) film na 9
nana57

To po co chodzicie do cholery na dubbing, skoro niszczy wam klimat? Oglądajcie z napisami, to nie będziecie mieli z tym problemu, ludzie

Psajkoo

Zrozum kochana, że dubbing nie jest największym problemem tego filmu...

ocenił(a) film na 9
nana57

No ok, to jest już kwestia indywidualna, mi się osobiście film podobał, przyczepiłam się tylko wyboru dubbingu, bo dla mnie oczywiste jest, że będzie zje.bany, jak wszystkie inne, a w tym filmie gra jeszcze Johny Depp, którego głosu z pewnością nie da się zastąpić :3

nana57

Jak na 5-tą odsłonę serii jest bardzo dobrze, bawiłem się lepiej niż na jakimkolwiek innym filmie na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones