PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555487}

Piraci!

The Pirates! In an Adventure with Scientists!
6,3 9 077
ocen
6,3 10 1 9077
6,7 6
ocen krytyków
Piraci
powrót do forum filmu Piraci!

Serio? To ma nominację do Oscara? Żałosne.

ocenił(a) film na 8
aviator48

Nie mam pięciu lat, ani mentalnie, ani wiekowo.
"Lubią inne rzeczy" sprowadza się do niedoszłego (czemu niedoszłego? Bo Merkura ma teraz inny awatar) pingwina w awatarze: "jak nominacja dla czegokolwiek może być żałosna dla człowieka, który wstawia sobie do avatara pingwina".
Wiem czego dotyczy dyskusja i nie spadłem z drzewa.
Karygodny sposób wyrażenia się na dany temat jest taki: '' LOL rzal to ma nominacje, jajebie ale rzal, iebane gufno".
P.S. Urodzony "polaczek" ma skłonności wybuchowe. To wrodzony talent ;)
P.P.S. Ciekaw jestem, co byś powiedział Merkurze na temat jej kucyka w awatarze.
P.P.P.S. Lepiej piszę od Ciebie.
I P.P.P.P.S. NIE. ZAMILKNĘ.

ManiakowyPingwin

zupełnie nie mam pojęcia o co ci teraz chodzi. a rzadko w życiu doświadczam takich chwil.

tak, odzywasz się, piszesz tak dobrze że nie wiadomo o co chodzi. Co by się zmieniło gdybyś zamilkł jak przykazałem? Nie byłoby tego bełkotu "lepiej napisanego"........

ocenił(a) film na 8
aviator48

Głośno i wyraźnie wszystko napisałem, więc CZEGO NIE ROZUMIESZ?

ManiakowyPingwin

hahahaha

na początku twierdzisz, że to ja atakuje kogoś, komu ten film się podobał i narzucam mu swoje zdanie, potem ja piszę że zupełnie nie tego dotyczyła dyskusja, chodziło o ogólne podejście osoby która posiadała w awatarze pingwina do reguły nagradzania filmów + pisanie że to rzeczowa opinia "o pracy innych osób".

Następnie ty cytujesz wypowiedzi, które udowadniają że miałem rację i że konkretne wypowiedzi się pokrywają, dodając do tego jakiś sprzeczny komentarz od siebie. potem serwujesz jakieś dziwne i zupełnie nic nie wnoszące post scriptumy............

sam odpowiedz przed sobą, czy to co tam napisałeś ma jakiś sens.
Byłem tak miły, że ci to streściłem.

ocenił(a) film na 8
aviator48

Meh... Nie mam czasu na użalanie się nad takimi użytkownikami, którzy nie umieją dobrze pisać.

ManiakowyPingwin

hahahhahaha

no przeczytaj może wreszcie ten tekst który popełniłoś i skończ pisać bzdury.

To co wtedy napisałoś jest nieczytelne dla każdego żywego człowieka.
W tym samym momencie piszesz że mam racje żeby zaraz obok pisać jakieś DZIWNE UWAGI !

hahahhahaha

ocenił(a) film na 8
aviator48

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/08/8cba68aa843a7d604f5bb45fe926be9c.j pg?1313094789

ManiakowyPingwin

no ale musisz przyznać, że trochę popłynąłeś w tamtej wypowiedzi. Ja jako człowiek "z zewnąrz" bezstronny, muszę przyznać, że nie wiem o co chodziło :)

ocenił(a) film na 8
MicScreAm

Dobra, przyznaję, nudziło mi się i chciałem się wpierdzielić do czyjejś wypowiedzi :P

aviator48

znowu oberwał uzytkownik :P

ocenił(a) film na 8
Merkura

Żałosna wypowiedź, całkiem serio.

hayami

Możliwe.

ocenił(a) film na 7
Merkura

Widać jakie masz pojęcie za co przyznawane są oskary. pozdrawiam film rewelacja zaraz odpalam wściekłe gacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones