PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636531}

Połączenie

The Call
7,3 88 630
ocen
7,3 10 1 88630
7,0 5
ocen krytyków
Połączenie
powrót do forum filmu Połączenie

Wszystko w tym filmie jest przewidywalne niczym pogoda w maju, no może z wyjątkiem końca i za to należy się plus dla twórców. Acz, czy Pani "911" naprawdę tak by zrobiła? Wątpię. Żenująca gra aktorska (sztuczne wręcz udawane emocje) i jeszcze ten zbieg okoliczności co do...mordercy sprawia, iż film zasługuje na tylko na 5. w skali do 10. Ogólnie klasa B.

ocenił(a) film na 5
robben76

Nic dodać nic ująć Zgadzam się. Film kojarzył mi się z serialem "dlaczego ja ? " itp. z powodu kiepskiego aktorstwa i naciąganej, przewidywalnej fabuły.

ocenił(a) film na 9
robben76

Hehe śmieszny komentarz chyba nigdy dobrego filmu nie oglądałaś. Jeszcze twierdzisz , że gra aktorska jest do bani gratuluję ; ))

ocenił(a) film na 5
Aiva1993

Po pierwsze, nie „oglądałaś” tylko oglądałeś, a po drugie jeśli ten film i rolę w nim Ci się podobają to gratuluje Ci gustu. Jak dla mnie….typowy średniak.

ocenił(a) film na 9
robben76

Hahah śmieszny jesteś :D. Nie unoś się tak bo Ci żyłka pierd....lnie ^^

ocenił(a) film na 5
Aiva1993

Oj nie przystoi „kobiecie” tak nieładnie…pisać, a tak na marginesie jeśli ja jestem – dla Ciebie – śmieszny, to Ty dla mnie jesteś zwykłym ignorantem.

ocenił(a) film na 9
robben76

Skończyłeś już hah :D

ocenił(a) film na 5
Aiva1993

Trudno cos skonczyc jak nie bylo tak naprawde zaczete. Pozdro figlarna dziewczyno.

ocenił(a) film na 9
robben76

Weź ogarnij szopę człowieku bo widzę , że nudzisz się na chacie i nie przyjmujesz również do wiadomości ,ze każdy ma własne zdanie . Pozdro i nie udzielaj się już tutaj bo nudzisz :D

ocenił(a) film na 5
Aiva1993

Starałem się być miły, ale nie warto dla takiego kogoś jak ty. Kim ty jesteśmy, by mi mówić co mam robić. Weź się lepiej sama ogarnij i zamiast pisać takie brednie (zero argumentów) tylko obejrzyj coś wartościowego, a nie jakieś kicz dla mas. I na koniec drobna rada, proszę bez inwektyw, no chyba, że nie znasz normalnego języka, to współczuje….rodzinie i bliskim.

ocenił(a) film na 9
robben76

Patrz Ty na prawdę musisz się nudzić w domu hehe no tak w życiu bywa, innego języka w stosunku do Ciebie nie da się użyć ; ). Idź nauczać gdzieś indziej bo w tym momencie zaśmiecasz forum bo nikogo nie interesuje Twoje szanowne zdanie . I nie muszę Ci tutaj niczego argumentować bo nie jesteś dobrą osobą do konwersacji Dziękuję AMEN ( mam nadzieję że już nie będziesz się tutaj udzielać Ty pseudo znawco kina ; ) ))

ocenił(a) film na 5
Aiva1993

Typowy „moher” z ciebie. Z jednej strony „amen”, a za chwilę niestosowne epitety. Z twoim IQ lepiej sobie wejdź na „pudelka”, tam jest miejsce dla takich jak ty. I nie musisz już wytężać i tak nadszarpniętych szarych komórek i nie pisz już więcej.

ocenił(a) film na 9
robben76

O ja współczuje Ci :D Po co się udzielasz ? Przyjemność Ci to sprawia pisze już któryś raz żebyś się nie udzielał , a Ty nadal swoje . hehe no tak po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem ziomek ^^

ocenił(a) film na 5
Aiva1993

Daj już spokój z tą swoją prostacką gadką, bo będę musiał się zniżyć to twojego poziomu i ci powiedzieć, jak ktoś kiedyś powiedział, trzy słowa do ojca dyrektora….. . I NIE PISZ JUŻ WIĘCEJ BO ZAŚMIECASZ FORUM !!!! Napisałem drukowanymi byś zrozumiał „moherze”.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
robben76

Jeżeli ktoś porównuje aktorstwo z programów typu "Dlaczego ja?" do aktorstwa w tym filmie to nie powinien na ten temat w ogóle się wypowiadać, bo nie ma pojęcia, o czym mówi ;]

ocenił(a) film na 5
lena1990

Nawet nie wiem co to jest „Dlaczego ja”. A na marginesie powiem tylko, iż wszystkie „jedziecie” po mnie jakbym dał mu ocenę 1 lub 2, a ja go oceniłem na 5. I na koniec, każdy ma subiektywną ocenę, mnie ten film nie przypadł do gustu i nic i nikt mnie nie przekona że jest warty 8 czy nawet 9.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones