PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636531}

Połączenie

The Call
7,3 88 593
oceny
7,3 10 1 88593
7,0 5
ocen krytyków
Połączenie
powrót do forum filmu Połączenie

To już jest brak szacunku dla widza . W tandete wsadza się gwiazdorskie nazwisko i idzie jak ciepła
bułka. Strata czasu. Nie wierzę jakie nazwiska ostatnio się zdyskontowały

ocenił(a) film na 2
fazikers

Dno. Bardzo dawno nie widzialem takiej tandety. Strata czasu jakich malo. Nie polecam nikomu!

ocenił(a) film na 2
fazikers

Zgodzę się.Poza tym strasznie zalatywał mi Milczeniem Owiec,który dla mnie jest arcydziełem w swojej klasie.No i Berry-gra w idiotycznych filmach.Nie jestem w stanie skojarzyć jej z niczym dobrym.

ocenił(a) film na 3
aerivin

Tak, chodzenie po piwnicy trąciło owcami.
A Halle grała w takich sobie produkcjach ale nr 1 to Atlas Chmur

ocenił(a) film na 9
aerivin

Jasne, Kobieta Kot - to jeden z kultowych filmów

ocenił(a) film na 6
fazikers

Może niekoniecznie brak szacunku dla widza ale określona konwencja która zrealizowana jest dobrze. To jeden z wielu thrillerów zrealizowanych w taki sposób i z takimi zwrotami akcji . Halle Berry i ten koleś co gra psychopatę na prawdę dobrze wypadli. Ale ocena na 7/10 wydaje mi się mocno zawyżona bo to film przeciętny.

ocenił(a) film na 4
armarange

Czy ja wiem, czy konwencja thillera jest zrealizowana dobrze?Za dużo w tym filmie absurdów które biją po oczach, przez co zamiast trzymać widza w napięciu ironicznie bawi.Jeśli chodzi o prace kamery,zdjęcia grę aktorską itp. nie można się przyczepić.Jednak scenariusz kładzie ten film na łopatki.

ocenił(a) film na 6
pokemon227

Wiesz "zrealizowana dobrze" można dośc różnie interpretowac. Ja może dzisiaj dałbym 5/10 ale lubię aktorkę grającą główną rolę a i oglądało mi się bardzo dobrze pomimo rzeczy do których można się przyczepic. Nie jest to pierwsza liga thrillerów, wolę np Człowiek z Cold Rock ( właściwie po części jest to dramat) czy inne thrillery
takie jak Sierota ( zaliczana też do horroru ). Widziałem zarzuty jakie ludzie mają co do tego filmu że ktoś tam w filmie zrobiłby na pewno co innego itd. że zachowania nierealistyczne itp. ale nie zawsze można przewidziec zachowania ludzi, czasem postępują właśnie jak kretyni a nie czysto logicznie i racjonalnie.

ocenił(a) film na 4
armarange

Nie chodzi jedynie o zachowanie bohaterów, ale również o rzeczy typu: komórka nie do namierzenia,bezkarne zabijanie ludzi na parkingu przy autostradzie, seryjnego morderce ściga nie FBI czy kryminalni, a operatorka i kilku z drogówki.Można by tak wymieniać bez końca, bo co kilka scen pojawia się kolejny absurd.

ocenił(a) film na 6
pokemon227

spoilery

Ona go ścigała jedynie na końcu, w trakcie trwania filmu ścigała go policja natomiast nie mieli pojęcia że jest "seryjny" dopiero pod koniec filmu operatorka go rozpoznała że to ten " co kiedyś"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones