PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427393}

Pocałunek o północy

In Search of a Midnight Kiss
6,7 3 029
ocen
6,7 10 1 3029
7,0 3
oceny krytyków
Pocałunek o północy
powrót do forum filmu Pocałunek o północy

Jeśli ktoś widział "Once" i "Zakochany bez pamięci" i do tego lubi dialogi a'la Woody Allen , to mniej więcej powinien czaić czego się można spodziewać po tym filmie.
Komedią to można nazwać, romantyczny ten film też jest, ale komedia romantyczna??? Ten termin coś już mi się wydaje, że znaczy i kojarzy się z określonymi filmami i... jakoś nie pasuje do tego filmu. To raczej komediowy film o miłości z momentami "grubym" humorem. Polecam

ocenił(a) film na 3
fracek506

pierwsze zdanie twojej wypowiedzi niestety nie pasuje do tego filmu. Porównanie z Once? porównanie z świetnym Zakochanym bez pamięci? porównanie z genialnym Allenem?

ocenił(a) film na 8
mleko_fw

No cóż, jakoś mi się ten film z wymienionymi tytułami synchronizuje, choć przyznaję że jest gorszy (ale i tak bardzo dobry). Co do Woodyego Allena - oglądając momentami zastanawiałem się czy to nie jego film - pasowała i bigbandowa muzyka i zabawne dialogi dwójki głównych bohaterów. To woodyallenowskie uczucie trwało może z paręnaście minut i coś mi się zdaje, że to celowy zabieg reżysera. Twoja ocena 3/10 wydaje mi się głęboko niesprawiedliwa. Ale cóż, beret włóż

ocenił(a) film na 3
fracek506

właśnie dlatego zdziwiło mnie porównanie z wyżej wymienionymi filmami. Tamte bardzo lubię a ten zdecydowanie nie przypadł mi do gustu

mleko_fw

A ja mam własnie podobne odczucia do fracek506, film jest zdecydowanie gorszy od wymienionych ale w podobnym klimacie i podobał mi sie- przede wszystkim szczerosc przekazu, brak banałów o miłosci, ukazanie rodzacej sie intymnosci i uczucia miedzy dwojgiem ludzi w sposób naturalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones