PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31125}

Pociągi pod specjalnym nadzorem

Ostře sledované vlaky
7,5 12 064
oceny
7,5 10 1 12064
7,6 21
ocen krytyków
Pociągi pod specjalnym nadzorem
powrót do forum filmu Pociągi pod specjalnym nadzorem

Słabiutki

ocenił(a) film na 3

Nie wiem co wszyscy widzą takiego w tym filmie, mnie on po prostu wynudził na maska i nawet go nie obejrzałem do końca (za bardzo cenię swój wolny czas). Śmiesznego w tym filmie nic nie było, aczkolwiek nie wykluczam, ze one jest zabawny dla Czechów (taka ich specyfika).
Ogólnie tego typu komediom mówię stanowcze NIE!

ocenił(a) film na 7
COSTA_3

Ktoś kto ocenia CZAS APOKALIPSY czy BĘKARTY WOJNY na 5... sorry, ale nie jest dla mnie wiarygodny.

Ten film nie jest SŁABIUTKI, a BARDZO DOBRY. Nie będzie to przecież komedia w stylu American Pie, jeśli tego oczekiwałeś tutaj.

Zygfryd666

Przeciez wszystko to kwestia gustu. jak beda wszyscy piac z zachwytu bez konkretow to sie nie jeden natnie...
To jak z polskim Rejsem - jednych smieszy innych nie ;) Albo okreslenie Blaszanego bebenka filmem wojennym. Wtedy bardzo cenne sa rozne glosy :)

ocenił(a) film na 3
Zygfryd666

Ktoś, kto pisze: "kto ocenia CZAS APOKALIPSY czy BĘKARTY WOJNY na 5... sorry, ale nie jest dla mnie wiarygodny." przepraszam, ale nie jest dla mnie wiarygodny.

ocenił(a) film na 6
COSTA_3

Zapewne jesteś wielbicielem Jasia Fasoli... Ale trochę racji masz. Wbrew ogólnie przyjętemu ajajaj, film jest bardziej niż przeciętny. W przeciwieństwie do prozy Hrabala. Hej.

Krzypur

Tak, dlatego uznaje za arcydzieła "Stalkera" i "Andrieja Rublowa".

ocenił(a) film na 10
COSTA_3

Warunkiem koniecznym w tym wypadku jest poczucie humoru. I nie mam tu, bynajmniej, na myśli skłonności do rechotania na amerykańskich komediach, a zdolność bawienia się skojarzeniami i sytuacjami.
Bardzo dobry film. Punkt wyjścia do bardzo wielu późniejszych obrazów filmowych. Twórcy polskich komedii powinni się uczyć, że jeśli coś ma być zabawne, aktor ma być poważny; dobra komedia absolutnie nie może opierać się na błazenadzie.
Uwielbiam, mogę oglądać jeszcze i jeszcze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones