PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99098}

Podwodne życie ze Stevem Zissou

The Life Aquatic with Steve Zissou
7,0 22 738
ocen
7,0 10 1 22738
7,1 18
ocen krytyków
Podwodne życie ze Stevem Zissou
powrót do forum filmu Podwodne życie ze Stevem Zissou

2/10

ocenił(a) film na 2

Albo jest to najdziwniejsze poczucie humoru z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia albo jest to jeden z najmniej logicznych filmów jakie oglądałem. W zasadzie wszystko jedno bo tak czy inaczej ode mnie dwójka.

ocenił(a) film na 9
pachomir

1 poczucie humoru jest super 2 nie jest logicznie i dobrze (dużo świetnych filmów nie jest logiczna i dlatego chce się je oglądać). film jest świetny

ocenił(a) film na 9
fightClub

Poczucie humoru jest specyficzne, to fakt, ale o to właśnie chodzi! Zissou to postać, która ma irytować i być niezrozumiana przez ludzi "normalnych", którzy są pół-pedałami bądź po prostu pedałami. Obawiam się, że twoja ocena jest nieobiektywna - po prostu nie jesteś jeszcze gotów na odbiór podobnego kina

ocenił(a) film na 9
pachomir

Poczucie humoru jest specyficzne, to fakt, ale o to właśnie chodzi! Zissou to postać, która ma irytować i być niezrozumiana przez ludzi "normalnych", którzy są pół-pedałami bądź po prostu pedałami. Obawiam się, że twoja ocena jest nieobiektywna - po prostu nie jesteś jeszcze gotów na odbiór podobnego kina

ocenił(a) film na 9
pachomir

Abstrakcyjność filmu jest jego zaletą, musisz zrozumieć taki film zanim go ocenisz.

ocenił(a) film na 8
kordrum

Ale dlaczego z góry zakładacie, że jeśli komuś nie odpowiada tego rodzaju poczucie humoru, to znaczy, że nie zrozumiał filmu?? Ludzie mają różne typy poczucia humoru - jednych śmieszy Monty Python, innych Eddie Murphy a jeszcze innych - Sami Swoi.
Ja film zrozumiałam, na uwagę zasługiwało specyficzne przedstawienie postaci oraz "świata" w którym rozgrywa się akcja, ciekawe zdjęcia - ale jeśli mam być szczera - fabularnie film mi też nie podszedł, dla mnie to raczej lekko ironiczny komediodramat, niż typowa komedia sensu stricto, gdzie zrywamy boki ze śmiechu i przyznaję, że mnie akurat taka konwencja nie odpowiada.
Po prostu - ludzie mają różne gusta i irytuje mnie, że jak ktoś oceni taki film nisko, to uznawany jest za osobę niedojrzałą bądź płytką.

ocenił(a) film na 9
DamaMarcia

Zgadzam się z Tobą, jednak osoba do której się odnosiłem, w swoim komentarzu ukazuje brak zrozumienia i argumentacji po czym wystawia 2.
To lepiej już filmu nie oceniać.

ocenił(a) film na 7
pachomir

Film jest specyficzny, jedynie dla wybrańców :)

ocenił(a) film na 9
pachomir

"Albo jest to najdziwniejsze poczucie humoru z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia albo jest to jeden z najmniej logicznych filmów jakie oglądałem." dokładnie takie są filmy Andersona i za to go uwielbiam :)

użytkownik usunięty
pachomir

Poczucie humoru nie moze byc dziwne.Poczucie humoru sie ma,lub sie nie ma.

ocenił(a) film na 2

bzdura

ocenił(a) film na 3

A jeśli jednych śmieszą gagi Monty Pythona, a innych filmy Mela Brooksa? Jeśli jedni wolą "Ściśle tajne" a inni "Nagą broń"? Co z tym którzy śmieją się na filmach Kevina Smitha, a inni braci Weitz? Jeśli jedni wolą humor z Futuramy, a inni z Family Guy? Tak jak kolega nade mną stwierdzam, że bzdury gadasz.

użytkownik usunięty
doliwaq

To ze czlowiek czasem sie smieje,nie oznacza ze ma poczucie humoru,tym bardziej dziwne.Poczucie humoru to sprawa rozwoju intelektualnego.Wybaczcie pachomir i doliwaq jesli was obrazilem,nie bierzcie tego do siebie.
Wesolych Swiat!

Ale bzdury :P. Twoje teorie są niemal "faszystowskie".

ocenił(a) film na 9
pachomir

dla mnie rewelacja :) specyficzny jest, ale osobiście cenię ten rodzaj humoru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones