PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99098}

Podwodne życie ze Stevem Zissou

The Life Aquatic with Steve Zissou
7,0 22 717
ocen
7,0 10 1 22717
7,1 18
ocen krytyków
Podwodne życie ze Stevem Zissou
powrót do forum filmu Podwodne życie ze Stevem Zissou

3+/10

ocenił(a) film na 6

Potwornie dziwny film. Szkoda, że ta dziwność jest nieco wymuszona, wyraźnie brakuje pomysłów na pociągnięcie fabuły, wszystko zmierza do niczego. Efekt jest monotonny, nie licząc kilku niezłych momentów. Dobrze, że jest Bill Murray, bo było by cienko. A tak jest przynajmniej przeciętnie.

3+/10

ocenił(a) film na 9
Krocz

ta taa, albo trzeba byc wrazliwszym zeby zobaczyc cos wiecej w tym filmie

akew

czyli co zobaczyć?Bo na razie nic w tym filmie nie znalazłem co powinno tak zachwycać wrażliwe osoby, pomijając fakt tam się nic nie dzieje, a aktorstwo jest takie se:) Rozumiem, że filmy ambitne i wrazliwe dla Ciebie takie które nudzą i nic nie mają do zaoferowania? Nawet relacja Murray/Owen jest pretensjonalna. Wielki błękit to wrażliwe i wielkie dzieło, ale tam ta powolna narracja, oraz długie ujecia nadawały sensu tu nie wiadomo czy to miałbyć film prześmiewczy czy przygodowy, czy przygodowo-ironiczny czy jaki bo wyszedł nijaki:) Dodam, że zrobiłem do niego 4 podejścia. Tanio skóry nie sprzedam i każdy film obejrzę, choćbym musiał do niego podchodzić i 30 razy:) A jeżeli pytasz mnie jak można świetnie zrobić wielkie kino obejrzyj Heat Manna. Ponad 2 godziny, tylko jedna strzelanina przez reszte filmu praktycznie nic się nie dzieje, ale prowadzenie akorów, relacje bohaterów, psychika oraz to co robi De Niro i Pacino na pierwszym planie oraz relacje rodzinne to istne mistrzostwo i to jest wielkie kino, ruch, mimika, często brak dialogów, wszstko co oglądasz bo każdy kadr elektryzuje, ciekawi, rozpływasz się w nim,nachodzą Cię relfeksje w czasie filmu i wielki strzał w gębe na koniec. A człowiek siedzi dalej w fotelu. Po zakończeniu w teorii nic się z człowiekiem nie zmieniło, w praktyce filmu do końca życia nie zapomnisz. I to jest dzieło.

ocenił(a) film na 8
Redgard

idiota. porównywać Gorączkę z Podwodnym Życiem. Tanio skóry nie sprzedam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones