PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99098}

Podwodne życie ze Stevem Zissou

The Life Aquatic with Steve Zissou
7,0 22 741
ocen
7,0 10 1 22741
7,1 18
ocen krytyków
Podwodne życie ze Stevem Zissou
powrót do forum filmu Podwodne życie ze Stevem Zissou

4/10

ocenił(a) film na 4

Lekka utrzymana w specyficznym klimacie i humorze komedia. Można się przy niej pośmiać (bynajmniej ten kto lubi tego typu humor) i odprężyć nie jest to żaden wybitny film więc ocena taka jaką dałem myślę, że taka pasuje.

ocenił(a) film na 9
KYRTAPS

troche surowa ocena

zaczynam myslec ze ciebie bawia jedynie polskie komedie ( bo sa polskie :)

malo komedi masz w ulubionych moze po prostu poczucie humoru lezy ;/

jestem ci niezmiernie wdzieczny za przypomnienie o stalkerze kiedys czytalem artykul w kwartalniku kulturalnym wlasnie o tym filmie i przyzeklem na boga ze go zobacze ale jakoz ze w boga nie wierze to o przysiedze zapomnielem

chwala ci za wywleczenie jej z mroku zapomnienia film juz mi sie sciaga

pozdrawiam gbura bez poczucia humoru :P

ocenił(a) film na 10
KYRTAPS

Komedia!???
Wes Anderson nie robi komedii tylko cholernie przykre psychodramy, to, że podaje je w sposób cynicznie bezkontekstowy i okraszony przerysowanym pseudohumorem, nie czyni ich komediami. Równie dobrze mógłbyś nazwać komediami "Broken Flowers" i " Między słowami" - w końcu w nich też gra Bill Murray...

Ten film jest dramatem: wszyscy bohaterowie tego filmu przegrali życie - są nieszczęśliwi i samotni. Radzę obejrzeć film jeszcze raz i tym razem nie oglądać wyłącznie ruchomych obrazków, tylko pomyśleć o czym te obrazki opowiadają. Każdy kto oczekuje od filmów Andersona niezobowiązującej rozrywki srodze się zawiedzie...

ocenił(a) film na 9
Filippiarz

niewazne czy to horror dramat itp. w komedi nie musi sie wszystko bohatera ukladac co z tego ze przegrali ale jakze to komicznie ukazal rezyser dla mnie to komedia

tak naprawde kazdy z nas przegral swoje zycie czas sie z tego posmiac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones