PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99098}

Podwodne życie ze Stevem Zissou

The Life Aquatic with Steve Zissou
7,0 22 738
ocen
7,0 10 1 22738
7,1 18
ocen krytyków
Podwodne życie ze Stevem Zissou
powrót do forum filmu Podwodne życie ze Stevem Zissou

Film równie porywający jak "Między słowami"..aktorzy snują sie i bredzą o niczym...nuuuuudzą. Grunt to sprzedać taki gniot słowami - " jak nie wiesz o co tam chodzi to sie nie znasz...bo film jest wielki". I jak ten film zaklasyfikować - psychologiczne męki??? Komedia???Obyczajowy? Chyba najbliżej tu do pierwszego typu a najdalej do komedii. Chyba że liczyć tu kategorie - komedia czyli jak rezyser i scenarzysta robią sobie jaja z widza :-) .I nawet zdjęcia nie przekonywują..że niby ładne. A jakie mają być....brzydkie? Rafa koralowa, ocean, słońce, kolorowe rybki - ciężko tu coś spaprać. Jedyna scena która zrobiła wrażenie na mnie to końcowa w batyskafie [więcej nie pisze żeby nie zepsuć oglądnia] ale nie wynagradza to czasu poświęconego na to "coś"

użytkownik usunięty
Malak_Al_Rahim

Potwierdzam. uwielbiam komedie, ale to byl imho najnudniejszy film jaki ostatnio ogladalem. Strzasznie sie zawiodlem. Niektore gagi byly calkiem, ale ogolnie porazka i szkoda czasu. 4/10 tylko dla tego ze byl Murray i Dafoe

ocenił(a) film na 10
Malak_Al_Rahim

"..aktorzy snują sie i bredzą o niczym" -----------ze co?????? czy ty wogole ogladales ten film?????? ile ty masz lat czlowieku? Jesli maksymalnie 17/18 to wszystko rozumiem ale jesli masz wiecej i nie potrafisz nawet zrozumiec filmu , a jedyne co potrafisz powiedziec to to ze jest nudny to .....wspulczuje.
I nie twierdze ze sie nie znasz, mam tylko wrazenie ze nie pojąles o czym jest ten film i dlaczego wyglada tak a nie inaczej.
Peace

ocenił(a) film na 10
Malak_Al_Rahim

Za to ja twierdze ze sie nie zna i chyba za malo wilmow jeszcze widzial autor tego tematu - pozdrawiam i radze ogladac uwaznie lub troche zaczerpnac wiedzy o kinie zanim zabierze sie glos - Moim zdaniem autorze ogladasz filmy podane na tacy ogladasz ich okolo gora 50 rocznie i masz strasznie zawezone pojecie o filmie - pomysl okolo 10 000 Klasy A i B powstaje na swiecie nie liczac klasy C i bollywood

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones