PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99098}

Podwodne życie ze Stevem Zissou

The Life Aquatic with Steve Zissou
7,0 22 741
ocen
7,0 10 1 22741
7,1 18
ocen krytyków
Podwodne życie ze Stevem Zissou
powrót do forum filmu Podwodne życie ze Stevem Zissou

Och rozumiem!

ocenił(a) film na 6

Wes Anderson chciał zrobić tak dobry film jak Genialny Klan! Wiesz co? Nie udało ci się dlaczego? Nie wiem. Sceny były nudniejsze mniej wyszukanego humoru dlatego 6/10. Pewnie oceniłabym lepiej gdyby nie zrobił wcześniej lepszej wersji tego filmu przykre.
Myślę jednak, że większość ludzi się ze mną zgadza jeśli tak proszę o słowo poparcia jeśli nie proszę o wytłumaczenie dlaczego.


Z góry dziękuję i czekam na odpowiedzi!

ocenił(a) film na 9
Emillia_

Jak dla mnie ten film jest rewelacyjny. Sposoby stworzenia planu, kręcenia filmu oraz gry aktorskiej genialny. Abstrakcyjność treści tylko dodaje smaczku.

ocenił(a) film na 9
kordrum

*genialne nie genialny

ocenił(a) film na 6
kordrum

Ale genialny klan lepszy...

ocenił(a) film na 9
Emillia_

Muszę obejrzeć w takim razie ;)

ocenił(a) film na 6
kordrum

No tak musisz! :)

ocenił(a) film na 9
Emillia_

Zadanie wykonane - Genialny Klan obejrzany - i choć również mi się podobał, uważam, że Podwodne życie jest lepsze. Trzeba przyznać, że filmy bardzo podobne do siebie i specyficzne.

użytkownik usunięty
Emillia_

Wydaje mi się, że Anderson trzyma poziom. Zissou nie odbiegał klasą od Genialnego Klanu. Oba filmy niezmiernie urocze.
Bill Murray nadal pozostaje moim numerem jeden wśród najsłodszych aktorów :D
http://www.youtube.com/watch?v=1wMoPSsn2-8

ocenił(a) film na 6

Taa najsłodszy :D

ocenił(a) film na 6
Emillia_

zgadzam się z postem i taką samą ocenę wystawiłam temu filmowi. uwielbiam Andersona, ale tu się zawiodłam. mimo specyficznego klimatu niestety nie dorównuje innym dziełom tego reżysera.

ocenił(a) film na 6
meowmeow

Dziękuję za uznanie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones