PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99098}

Podwodne życie ze Stevem Zissou

The Life Aquatic with Steve Zissou
7,0 22 741
ocen
7,0 10 1 22741
7,1 18
ocen krytyków
Podwodne życie ze Stevem Zissou
powrót do forum filmu Podwodne życie ze Stevem Zissou

... życie moi drodzy to tylko stan umysłu. Za to film, który miałam okazje ostatnio obejrzeć opowiada o egzystencji człowieka ciekawego, który mówi to co myśli i jest tym kim akurat w danej chwili chcę być. Czytając wypowiedzi na forum dochodzę do wniosku, że faktycznie obejrzeliście film - nie podobał się, tak twierdzi większość z was - ale obejrzeć a zrozumieć to dwie skrajnie różne stany. Umysłu rzecz jasna. Drogie dzieci i nie tylko, gdyż pisze to z nadzieją, iż na filmwebie są dorośli albo chociaż ludzie, którzy o filmach mają pojęcie... *Podwodne życie ze Stevem Zissou* jest produkcją zgoła inną niż te do których przyzwyczaiło nas już współczesne kino. Nie chcę nikogo namawiać by dogłębnie (co jest proszę państwa słowem genialnym w tej sytuacji) przeanalizował ten film - nie. Ważne jest by pojąć rzeczywistą istotę sprawy. Ja zrozumiałam i ze spokojem mogę ocenić wysoko. Nie łudzę się nawet, że ktoś to przeczyta. Pozdrawiam serdecznie - Kaileena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones