PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99098}

Podwodne życie ze Stevem Zissou

The Life Aquatic with Steve Zissou
7,0 22 738
ocen
7,0 10 1 22738
7,1 18
ocen krytyków
Podwodne życie ze Stevem Zissou
powrót do forum filmu Podwodne życie ze Stevem Zissou

Uwaga fani SIGUR ROS!!

ocenił(a) film na 10

W tym filmie jest ich muzyka!:]] Ale nie tylko dzieki niej film jest cudowny! Serdeczenie polecam!

bikej

ooo sigur ros ! cudownie ! :P
tylko właśnie tak czytam te negatywne wypowiedzi no i nie wiem czy obejrzeć czy nie ;)

Golden_Rose

lepiej nie oglądaj chyba że lubisz taki humor i komputerowe rybki, rekinki, łodzie i wielu znanych aktorów w wielkim gniocie.

CaseyRyback

na czas nieokreślony wstrzymam się z oglądaniem :P bo mam setki innych filmów do obejrzenia i no cóż... za gniotami nie przepadam xD
ale sigur ros jest dość kuszące ;)

ocenił(a) film na 10
bikej

bo tu wlasnie chodzi o te plastikowe rybki, o ten pozornie zalosny klimat, o tą "pojechaną" całkowicie załogę (#,#), tresowane delfiny, które są bezużyteczne - buhahahaha i ten przekroj poprzeczny statku - zwalił mnie z nóg! Kosmicznie Czarny wyborny humor!
W czasie rozboju kradną np. ekspres do kawy, przy tym ośmieszają wszystkie filmy "akcji" bo wiadomo, ze wszystkie potyczki, nawet w oskarowych filmach są "ustawione".
A w ogóle każdy dialog to perełka absurdu! Według mnie to arcydzielo w swoim gatunku. Z drugiej strony to bardzo smutny film. tragedia, która odbiera mowę
psss
jak ktoś umie śmiać się z siebie, to złapie klimat. jak nie teraz, to za kilka lat. pozdrawiam fanow Zissou i serialu SF Red Dwarf.





Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones