PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99098}

Podwodne życie ze Stevem Zissou

The Life Aquatic with Steve Zissou
7,0 22 717
ocen
7,0 10 1 22717
7,1 18
ocen krytyków
Podwodne życie ze Stevem Zissou
powrót do forum filmu Podwodne życie ze Stevem Zissou

film jest tak kosmicznie nudny i o niczym ze po prostu masakra - pod tym wzgledem przypomina The Royal Tenenbaums

twój komentarz też przypomina ten pod royal tenenbaums:

"50 minut - tyle wytrzymałem i to tylo ze wzgledu na moich ulubionych aktorow, ale wiecej nie moglem bo nuda taka ze nie wiem, film o niczym, odradzam"

ocenił(a) film na 7
kinkin

nie krytykuj chłopaka- przeciez widac wyraźną progresję, 7 minut dłużej tym razem dał radę. Jeszcze kilka filmów Wesa i dociągnie do końca. a za kilkadziesiąt lat może nawet doceni trochę ambitniejsze kino!

ocenił(a) film na 2

Potwierdzam - film strasznie nudny i szkoda czasu na jego oglądanie.

ocenił(a) film na 10

chłopaku !
ale jak ten film jest zrealizowany !!!!
jakie są jazdy, plany kamery.
wszystko jest perfekcyjne zagrane,
ile w nim jest subtelnych smaczków, aluzji i nawiązań.
tego filmu się nie ogląda, jego się chłonie !
a że niestety niektórzy muszą mieć wszystko podane na tacy, to radzę obejrzeć jakiś odmóżdżacz, albo taniec z gwiazdami.

ocenił(a) film na 1
flamingos_bar

Ja nie oczekuję wszystkiego na tacy ale niestety... Również nie dałam rany mimo że bardzo się starałam... Obejrzałam do końca ale to była męka.

ocenił(a) film na 1
fr_ida

Jeszcze nigdy żaden film mnie tak nie znudził i nie zmęczył. Ostatnie 20 minut przewijałam.

fr_ida

Film po prostu żenujący. Dobrali takich ,,dobrych"aktorów do takiej lipy.

jack3322

flamingos.bar własnie tego określenia mi brakowało - filmy wesa andersona się chłonie. Pan Anderson stworzył bardzo ciekawą grupę tzn Anjelica Huston, Bill Murray,Owen Willson,Cate Blanchett itd, grupę dzieki której oglądająć kolejne jego filmy czuje sie jak z rodziną :)

Rok Pański 2009, internet pod każdą strzechą, a ludzie nadal nie
potrafią z niego skorzystać, dobrać sobie filmu do gustów i zostaje
tylko lament nad straconymi 5x minutami.

Komentarz nie przebija co prawda człeka który lamentował na "Źródło"
Aronofskyego, że "np. "Bez Twarzy" może buty czyścić", ale kategoria
jakby ta sama.

"Ze internets. Use, ya?"

użytkownik usunięty

nie mam nic przeciwko ambitniejszemu kinu, ale mam cos przeciwko ambitniejszemu kinu ktore jest nudne jak olej z flakami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones