PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636444}
5,7 261
ocen
5,7 10 1 261
Pogarda
powrót do forum filmu Pogarda

Jesteście żałośni

ocenił(a) film na 6

Jakiś Rott ślini się o Kaczyńskim, jakiś pies Pankracy daje 1, bo daje. Czy wyście oszaleli wszyscy. Film jest oszczędny, przyzwoicie zrobiony i - co ważne- jest filmem dokumentalnym. Trudnym do oceny, wiem. Pokazuje fakty. Pewnie, że dotyczące ludzi prezydenta Kaczyńskiego, osób związanych z jego kancelarią, ich rodzin. A kogo ma pokazywać? Czy wy, fachowcy od jednego zdania opiniującego, rozumiecie tytuł tego filmu? O czym ten dokument traktuje? Nic nie rozumiecie (także, niestety wielu miłośników pisowskich tego nie pojmuje), bo macie na oczach polityczno-światopoglądowe bielmo. daliście się wpuścić w czarno-biały świat polityki. Bądźcie, ludzie, odważniejsi i dokładniejsi w swoich osądach.

ocenił(a) film na 9
Krzypur

Ja dałem więcej punktów i wcale nie z powodów "politycznych". Film jest przejmujący i bardzo dobrze zarówno skonstruowany jak zrealizowany.

ocenił(a) film na 6
candn_filmweb

Właśnie o takie podejście walczę (z wiatrakami najczęściej).

ocenił(a) film na 9
Krzypur

No właśnie, ale ciężko idzie...:(:(:(
Ale o polityce też lubię porozmawiać, byle dobry rozmówca się znalazł. Niestety, jak wyżej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones