PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833172}
3,4 61 436
ocen
3,4 10 1 61436
3,3 31
ocen krytyków
Polityka
powrót do forum filmu Polityka

lipa

ocenił(a) film na 1

Kilkanaście znudzonych osób wyszło z kina w połowie filmu. To chyba najlepiej świadczy o poziomie tej produkcji.

rafalgolob

To juz standard u niego, sam raz sie zmusilem i poszedlem na Pitbull Kobiety Mafii i wyszedlem w polowie znudzony i zniesmaczony. Nigdy wiecej Vega, to straszny prymityw, wstyd jest mi za jego filmy. A to ze tak duzo ludzi na nie chodzi swiadczy niestety tylko o Polakach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
rafalgolob

Ja dzisiaj z jakąś głupią nadzieją poszedłem na ten film ( nie oglądam jego filmów ) i też nie dałem rady obejrzeć do końca . Zrobiłby coś dla polskiej kinematografii i przestał tworzyć takie chały . Dziwi mnie udział gwiazd takich jak choćby : Olbryski , Stuhr czy Grabowski ....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
arek0970

Wiesz kolego, nie ma się co dziwić. Dla nich to praca, a Vega mimo, że jest słabym twórcą, to jest bardzo dobrym biznesmenem i wie jak robić pieniądze.

Za odpowiednią gażę prawie każdy aktor zgodzi sie zagrać - co zresztą widać po dobrej obsadzie.

mgolab

"Za odpowiednią gażę prawie każdy aktor zgodzi sie zagrać [...]"

Patrz, to zupełnie jak z prezenterami Wiadomości...

bazant57

Możliwe.

ocenił(a) film na 2
rafalgolob

Masz rację. Nie dało się tego oglądać. Wyszliśmy z kina.

ocenił(a) film na 1
Ada_Tuke

Równie wyszłam z kina w trakcie. Bez sensu..

ocenił(a) film na 7
Ada_Tuke

Konto założone 09.09.2019

ocenił(a) film na 1
nikramm

Aha, czyli jest jakaś karencja? Jak ja się dzisiaj zarejestruję to nie mam prawa ocenić filmu?

ocenił(a) film na 5
John_Soares

Hahaha, a teraz nagle po 4 latach się obudziłeś i dałeś kolejną 1 filmowi którego nie widziałeś, czyli Zielonej Granicy.
Brawo :)

andre_

Ciekawe osobniki.

ocenił(a) film na 10
Ada_Tuke

Jesteś troll zrobiłeś tylko konto dla tegoż filmu.

ocenił(a) film na 10
rafalgolob

jak nieoglodales filmu to nie wstawiaj 1 film jest bardzo odbry i pokazuje prawde

Lol987654321_filmweb

Co pokazuje!?

ocenił(a) film na 10
capitancloss

o politykach w polsce

Lol987654321_filmweb

Hahaha, mało widziałeś filmów w takim razie, bo gustu nie wyśmiewam.

ocenił(a) film na 9
capitancloss

Oczywiscie ze pokazuje jak dziala to szambo, masz jakies lepsze propozycje na temat polityki? To podaj chetnie sie z nimi zapoznam.

Wladca2634

House od Cards

ocenił(a) film na 9
arti2807

Oglądam, chodzi mi bardziej o filmy niż seriale, oczekuje tez odpowiedzi od @capitancloss ten znawca kina na 100% ma jakieś ciekawe propozycje polityczne.

Wladca2634

Dopiero po tym filmie się dowiedziałeś, że polityka to szambo? Taka była od wieków, czyli nic się nie zmieniło. A ten film w ogóle nie jest odkrywczy, gdyby chociaż pokazywał coś, o czym nie mówili w tv, a to wszystko już było wałkowane 100 razy w gazetach, w internecie, wszędzie. Też mi odkrycie. Obejrzyj sobie lepiej jakiś dokument o polityce albo przeczytaj jakąś książkę, bo z takich produkcji nia pewno nie wyjdziesz mądrzejszy.

Wladca2634

Wystarczy pooglądać jakiekolwiek wiadomość w tv, a nie trzeba inwestować w bilet do kina na takie coś.

Wladca2634

"Kariera Nikosia Dyzmy"

Wladca2634

"Nocna zmiana", "Taśmy z Magdalenki". Zapoznałeś się już?

ocenił(a) film na 1
undotbs

Genialne "filmy" i żaden komentarz czy narracja nie jest potrzebna. Wielu czeka na "dokument" rodem z Hollywood i jego wiedza będzie bazować tylko na tym źródle. Będzie krytykował innych że są ogłupieni, oczadzeni i odużeni propagandą, a sam prawdę rzecze bo jego prawda jest bardziej mojsza niż twojsza !

ocenił(a) film na 10
undotbs

Nocny shit film którego brat pisze w GW :D a ten Jacek prezesuje obecnej TV PIS//// jedna wielka sitwa. Skoki to jest afera a nie jakieś bzdety. W Magdalence był Lech Kaczyński co prawicowe portale wycięły.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Lol987654321_filmweb

Jaką prawdę? Że Ojciec Tadeusz Rydzyk i Telewizja Trwam sponsoruje hucpę pt. "Urodziny Stalina" zorganizowane przez jakiś desperatów lewaków a nie, że TVN sponsoruje hucpę pt. "Urodziny Hitlera" zorganizowane przez jakiś cwaniaków "narodowców" za kasę?

ocenił(a) film na 10
krzaki69

Co ty kręcisz trollu ale się rzuciły PISuary an film widać chyba obejrzę na złość. Jacy lewacy to jest dziennikarstwo śledcze gdyby redaktor nie udawal jednego z tych narodowców to by go nakryli. Koncert orle gniazdo setki ludzi hajluje widziałeś to czy tylko oglądałeś laurkę w ku@wizji.

Lol987654321_filmweb

Sorry ile Ty masz lat? Z Twojego wpisu wychodzi na to, że bardzo naiwny jesteś jeżeli przejrzałeś na oczy dopiero po tym filmie, na dodatek wystawiając mu jednocześnie 10. Kiepski gust filmowy masz, jezeli wg Ciebie ten film zasługuje na dychę.

ocenił(a) film na 5
rafalgolob

Oglądaliśmy POLITYKĘ całą rodziną. Z kina nie wyszedł nikt. Pewnie dlatego, że wszyscy wiedzieli, jak poważny problem poruszył Vega w tym filmie. Oczywiście, jeżeli ktoś naiwnie spodziewał się komedii, pełnej akcji, to mógł poczuć się rozczarowany, ale każdy kto miał ODROBINĘ inteligencji, wiedział, że w tym filmie Vega pokazuje ROZGORYCZENIE politycznym szambem. Wydaje mi się, że Ci, którzy wyszli z kina, są niedojrzali. To właśnie dzięki takim OBOJĘTNYM ludziom, politycy nie boją się niczego i robią w naszym kraju syf.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Boguslaw_Szymyslik

Mam nadzieję że sobie żarty robisz. Vega to zaprzeczenie dobrego kina, to zaprzeczenie jakiegoś przesłania. Liczy się tylko bluzganie i obrzydlistwo.
Tragedia.

ocenił(a) film na 5
WladyslawKisowski

Masz rację, film nie jest arcydziełem i ja o tym doskonale wiem - sam również nie jestem fanem Vegi, jednak będę upierał się - (jak wielu ludzi), że ten film jest ważny, bo mówi o poważnym problemie, jakim jest syf w polskiej polityce. Dziwię się, że poszli na niego ludzie, którzy mają to gdzieś. Czego oczekiwaliście? Komedii? Kina akcji? Ja świetnie wiedziałem na co wybieram się do kina. Moje nastoletnie dzieci również. Czegoś tu nie rozumiem - po co idziecie na film, skoro tematyka filmu was nie interesuje? Trzeba było poczekać na patokatolickie i patopisowskie filmy w rodzaju; Piłsudski i wtedy piać z zachwytu, zamiast teraz psioczyć. Pozdrawiam.

Boguslaw_Szymyslik

Nienawiść do pisu zalała ci mózg człowieku. Nie jestem pisowcem ale niektóre rzeczy chwale. Macierewiczowi mozna zarzucic wiele, ten czlowiek miesza w polityce od okraglego stolu ale to nie jest typ brania koksu, wciagania nosem itd. To wszystko chore wymysły Vegi. Gdyby ten film faktycznie obnażał obecną władzę, ich błędy, wpadki itd byłby kultowy, przesadyzm i wymysły do jakich posunął się Vega sprawiają iż film jest żenujący. Dziwie się, że Ty, ojciec kilkunastuletnich dzieci, tak tępo na to patrzysz. Ale jak napisałem na początku, nienawiść do pisu, zalewa ludziom mózg.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Boguslaw_Szymyslik

ile to jest "200 000 000 milionów pln" ????

ocenił(a) film na 5
brzenk_2

Wiadomość z ostatniej chwili. Na delegacje których nie było, w ministerstwie Ziobry wydano ponad 2 mln. złotych i kilka godzin temu prokuratorzy (!!!) złożyli zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa przez Pana Ziobro. Co za przypadek! Wszyscy się ich czepiają, a przecież ten pis to tacy fajni goście! #@#

Boguslaw_Szymyslik

Człowieku skończ się pogrążać, bo naprawdę, zacznę współczuć twoim dzieciom, że mają takiego ojca. Ja bym takiego nie chciał mimo iż rodziców się nie wybiera. Ja nie jestem pisowcem ale potrafię realnie ocenić rzeczywistość. PiS wprowadził dużo dobrego w naszym kraju (idealni nie są) i to się im będzie pamiętać do końca życia. Myślisz że poprzednicy nie kradli? Nie latali do Gdańska wyprowadzić psa jak p. Borusewicz? Ocknij się z tego snu, albo oczy umyj, nie wiem, ale tak jak napisałem, nienawiść do PiSu zalewa ci mózg i wszystko co z nim związane kojarzy ci się negatywnie a prawda jest taka, iż jest to (mimo kilku wpadek) jeden z lepszych rządów od czasu okrągłego stołu. Tego typu filmy i fikcje i wymysły, na pewno mu nie zaszkodzą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Boguslaw_Szymyslik

Jesteś żałosny i bezczelny w tym co piszesz ale to świadczy tylko o Tobie. Tak, tacy są źli a jednak poparcie mają olbrzymie? To zaskakujące zjawisko, każdego kogo pytam to PiS zły, okropny, rządy nieporozumienie a skąd te poparcie ja się pytam? 500+ jest akurat europejskim zasiłkiem na dzieci który to bez problemu funkcjonuje od lat w krajach zachodnich. Czym się różni 500+ od np. Kindergeld geniuszu?? Tak. Odpowiem z góry. W Niemczech lumpy też dostają kindergeld. Nie ma podziału, na pracujących i niepracujących. Odpowiedź brzmi "niczym". Ja akurat się cieszę, iż Polska wzorem krajów europejskich wprowadza takie zasiłki. Bo my zawsze coś przerabiamy, coś spieprzymy, a tutaj, w ulepszeniu na każde dziecko jest to w końcu zasiłek rodem z Europy.

brzenk_2

Dobrze napisane brzenk. Niestety niektórzy zbytnio wpadli w wirtualną rzeczywistość rodem z GW i TVN, żeby realnie patrzeć na sytuację w kraju - jak owce będą w nieskończoność głosować na PO albo kogokolwiek wskazanego w GW/TVN. Przy wszystkich wadach Zjednoczonej Prawicy to i tak nie było lepszego rządu od co najmniej 1939 r. Jakby wywalili ze swojego obozu partię "Solidarna Polska" to mieliby większe poparcie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
brzenk_2

Akurat na Marszach Równości dzieją się podobne rzeczy. Osobiście na żadnym nie byłam, ale rozmawiałam z osobami LGBT i mi opowiadali jak się wpieprzyli w kontrmanifestację i ich obrzucili szklanymi butelkami, a Remkowi grozili, że zgwałcą jego dziewczynę, a tam się dzieją różne cyrki, gorsze niż przedstawił to Vega w filmie. Strzelanina w klubie nocnym w Orlando, w którym zamachowiec zamordował 50 osób tylko ze względu na ich orientację seksualną w imię tzw. Państwa Islamskiego.

ocenił(a) film na 1
monikamarko2000

Tak się wesoło składa że przysięgę na wierność IS to złożył na chwilę przed śmiercią - nie b żadnym weteranem z Syrii czy zadeklarowanym islamistą. Co więcej sam wiele miesięcy wcześniej wyrywał ciepłych chłopców w takich klubach, bo był GEJEM.

Boguslaw_Szymyslik

ukryta opcja PO i wszytko jasne przecież identyczny film można nakręcić o PO PSL SLD to samo robili i jak wybierzecie 13 robić będą jednak polak ma krótką pamięć albo trloojesz może niskie iq

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones