PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8774}

Polowanie na Czerwony Październik

The Hunt for Red October
7,7 121 410
ocen
7,7 10 1 121410
7,7 15
ocen krytyków
Polowanie na Czerwony Październik
powrót do forum filmu Polowanie na Czerwony Październik

wiem, że przerysowany, ale nic na to nie poradzę, że uwielbiam trzymające w napięciu kino oparte na dwóch potężnych filarach: kapitalnej prozie i mistrzowskim aktorstwie.

ocenił(a) film na 8
MalyPigmey

i z tym się zgadzam...

ocenił(a) film na 8
MalyPigmey

też się zgadzam, dodam jeszcze soundtrack, jest po prostu genialny :)

ocenił(a) film na 5
MalyPigmey

Nie zauważyłem tam ani napięcia,ani kapitalnego aktorstwa. Może to dlatego,że nie było tak nikogo takiego kto mógłby wykreować kapitalną kreację.

ocenił(a) film na 7
RAC_79

To ciekawe kto Twoim zdaniem moze "wykreować kapitalną kreację". Osobiście zawsze za kogoś takiego uważałem Connery'ego.

ocenił(a) film na 5
KubaLBN92

Daniel Day-Lewis,Javier Bardem, Jack Nicholson i ostatnio wrażenie(nie pierwszy raz) zrobił na mnie Tom Hanks po filmie Kapitan Philips.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

lepsi sa Al Pacino, De Niro, Denzel Washington, Ch. Bale, Forest Whitaker

ocenił(a) film na 5
black_bastard

Z tych co wymieniłem (oprócz Jacka) mogą i są w stanie stworzyć kolejne bardzo dobre kreacje.

Pacino,De Niro owszem,ale w XX wieku,bo teraz rozpłynęli się w przeciętności.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Pacino i De Niro to najlepsi aktorzy jacy kiedykolwiek istnieli w tej branzy, maja na swoim koncie najbardziej zapamietywalne i przelomowe dla kina kreacje. Takze Denzel bo taki np Malcom X to pozamiatal na dlugo innych. Obecnie najlepszy aktor według mnie, zaraz potem Ch Bale, ktory umie zagrac wszystko, DDL takze oraz Nicholson. Natomiast Forest Whitaker jest bardzo niedoceniany.

ocenił(a) film na 5
black_bastard

Zasłużyli się dla historii ról,ale już dzisiaj nic nowego i konkretnego w swoich rolach nie pokażą. Grają już byle gdzie,byle jak.Stracili też sporo szacunku u swoich fanów za takie poniewieranie się po średnich produkcjach.
Co do Denzela,nie robi on na mnie wielkiego wrażenia...to pewnie przez to,że dotąd widziałem w nim tylko rolę agresywnego murzyna,który będzie miał co zechcę...Nie spodziewam się czegoś wielkiego po nim.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

"Zasłużyli się dla historii ról,ale już dzisiaj nic nowego i konkretnego w swoich rolach nie pokażą. Grają już byle gdzie,byle jak.Stracili też sporo szacunku u swoich fanów za takie poniewieranie się po średnich produkcjach. "

nie poniewieraja sibie i nie graja w szmatlawych produkacjach, To, ze graja w gorszych obrazach to kwestia wieku, jak byli mlodis to mieli wiecej mozliwosci, przeciez to oczywiste. Gorze produkcje nie zmieniaja tez faktu, ze nikt nie ejst w stanie przebic ich rol z lat 70,80 i 90 i taka jest prawda.

Co do Denz ela to twoja ocena jest conajmnie krzywdzaca. Musdiales malo widziec z nim filmow.

"to pewnie przez to,że dotąd widziałem w nim tylko rolę agresywnego murzyna,który będzie miał co zechcę"

yyy pewnie ci chodzi o role Alonso Harrisa z Dnia Proby, ta rola to majstersztyk, mistrzowstwo swiata, jedna z 20 najlepszych rol w kinie. Widziales takie obrazy jak Malcolm X, Lot, Glory, C zlowiek w Ogniu, He Got Game, Mo B etter Blues, Huragan, Johny Q czy Czlowiek w Ogniu lub American Gangster? No przeciez to najwyzsza polka wykonania. Jakbys widzial to byc nie pierdzielil takich glupot. Kto jak kto ale D.W. jest geniulanym aktorem.
PS Rola jako Malcolm X jest uznawana przez wiele krytykow za jedna z 5 najwaznieszych w historii kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones