PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118129}

Polowanie na druhny

Wedding Crashers
6,5 98 066
ocen
6,5 10 1 98066
5,9 11
ocen krytyków
Polowanie na druhny
powrót do forum filmu Polowanie na druhny

Film jest raczej przeciętny i szczerze mowiac dziwi mnie to ze go wiekszosc tak zachwala .. Jest to coś w stylu tych babskich komedyjek z J. Lopez .. innymi słowami jest to lajtowa komedyjka romantyczna, taka se .. jak dla mnie nic ciekawego ale jak sie komuś nudzi to sobie może pooglądać w wolnym czasie ..

PS: Jak ktos ma mnie bluzgac i mówić, że sie nieznam itp. itd. to niech lepiej nic nie pisze, licze na szczerą dyskusje, a nie czysty debilizm

Pozdrawiam

Mantiss

Na komediach to ja lubię się śmiać, a nie spać. Tu zasnąłem po 40 minutach (a i tak uważam, że byłem dzielny).

ocenił(a) film na 7
King_SX

dokładnie, film bardzo przereklamowany. "Poznaj mojego tatę" to jest komedia albo "Lepiej późno niż później".

Mantiss

popieram, nic nadzwyczajnego. w sumie mogę z czystym sumieniem rzec, że żałuję, że wydałam pieniądze na kino (a miałam w założeniu iść na Ruchomy Zamek Hauru, ale coś z godzinami było poprzestawiane, a że pracę kończyłam o 16...), bo nic bym nie straciła jakbym na to nie poszła. no ale trudno, stało się, byłam. oczywiście nie powiem, że film był do de, bo nie był, były momenty, w których można było się pośmiać, ale tak poza tym...

ocenił(a) film na 9
minds

a mnie tam sie film podobal. nie wiem co Wy macie do tego filmu... :P oczywiscie kazdy ma swoj gust ;)

ocenił(a) film na 8
KouTenka

Film jest na swoj sposob fajny...Mnie osobiscie sie podobał :D I wcale nie uwazam sie za plytką umyslowo osobe :) - kazdy lubi co innego wiec szanuje zdania tych, ktorym sie nie podobalo. Mnie np. nie zainsteresowalo by to cale Hauru:) ale Respect dla Tych ktorzy to lubia.
Moim zdaniem komedia jest rownie dobra jak "Poznaj Mojego Tate"- "Lepiej Pozno niz Pozniej" nie widzialem wiec glosu nie zabieram...
Duet Vaughn i Wilson Jest bardzo zabawny (Wilson moze mniej) :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones