PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266532}
4,5 27 842
oceny
4,5 10 1 27842
4,0 3
oceny krytyków
Poltergeist
powrót do forum filmu Poltergeist

Czy mógłby się wypowiedzieć na temat tego filmu ktoś, kto nie ma potrzeby stania murem za poprzednią wersją filmu, reżyserem, klimatem, aktorami i cholera wie czym jeszcze? Chciałbym dowiedzieć się czy to po prostu dobry film i nie musieć słuchać wywodów pseudo krytyków, którzy oceniają film tylko przez pryzmat starej wersji, jakby była ósmym cudem świata. Z góry dziękuję za opinie

ocenił(a) film na 8
badask_madafaka

Zajrzyj do mojej wypowiedzi (jeśli nie przeszkadza Ci mnóstwo spolerów, także zdradzający zakończenie):
http://www.filmweb.pl/film/Poltergeist-2015-266532/discussion/Lepszy+od+orygina% C5%82u,2654038

ocenił(a) film na 4
Shiloh

No właśnie. Faktycznie troszkę informacji zdradza wątki ale zanim obejrzę to pewni już zapomnę :) A jak miałbyś mi podać opinię gościa, który nigdy nie oglądał pierwowzoru? Poleciłbyś mi tę wersję jako dobry horror?

ocenił(a) film na 8
badask_madafaka

Ale jako ja, czy miałbym Ci wyszukać taką opinię na jakimś forum internetowym?

ocenił(a) film na 4
Shiloh

po prostu chcę wiedzieć czy to dobry film. Twoją totalnie subiektywną opinię. Czy poleciłbyś go fanowi horrorów

ocenił(a) film na 8
badask_madafaka

Zdecydowanie tak. Wśród całego w tym gatunku badziewia, którego wylew rozpoczął "Krzyk" Cravena jest to jeden z najlepszych horrorów ostatnich dwudziestu lat, choć oczywiście arcydziełem nie jest.

ocenił(a) film na 3
badask_madafaka

Nie.
Nawet olewając oryginał to wciąż jest bardzo przeciętny filmik. Nie straszny, nie ma klimatu.
Już lepiej pójdź na kolejnego Naznaczonego.

ocenił(a) film na 4
Dealric

Dziękuję, o to mi chodziło

Dealric

Co ty gadasz, fajny film - dobrze zagrany, sprawnie nakręcony, nie nudził, humoru też było trochę - czego chcieć więcej.

ocenił(a) film na 3
Jordan66

Wow dostaliśmy niby poważny horror w którym najlepsze co możesz powiedzieć o nim to, że był humor...

Dealric

A kto widział poważny horror o duchach ?

ocenił(a) film na 3
Jordan66

Wiesz co znaczy powazny?

Dealric

Wiem, i dlatego wiem że poważny to może być film o lądowaniu w Normandii, 9/11 a nie o duchach !

ocenił(a) film na 3
Jordan66

Czyli nie wiesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones