PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266532}
4,5 27 844
oceny
4,5 10 1 27844
4,0 3
oceny krytyków
Poltergeist
powrót do forum filmu Poltergeist

dziwne ..

ocenił(a) film na 7

nie wiem, czemu tak niskie oceny .... ale ok, jeden lubi chleb ze smalcem .... itd. fim jest fajnie zrobiony i mimo, że trzyma generalnie konwencję pierwowzoru jest inny. czy lepszy ? gorszy? inny. ale jest dobry i nie jest to kwestia efektów, bo w starym były też dobre, ale całości . więc sory, narzekanie to malkontenctwo. ale ...co kto lubi.

ocenił(a) film na 8
alevip

Cieszę się, że w przeciwieństwie do prawie całej reszty podszedłeś do tego filmu tak, a nie inaczej. A oto link do mojej opinii:

http://www.filmweb.pl/film/Poltergeist-2015-266532/discussion/Lepszy+od+orygina% C5%82u,2654038

ocenił(a) film na 3
alevip

Ten film nie jest dobry i nie ma tu znaczenia nawet to czy się oryginał oglądało.
Kto tu narzeka? Ty. Kto nie podaje żadnych argumentów? Ty. Jest dobry bo co? Bo tak mówisz? Słaby argument.

Może rzeczywiście zrozumienie tego cię przewyższa... Bywa. Ale, rozejrzyj się. Film został zmieciony przez fanów horrorów, przez szeroką publiczność na świecie jak i w Polsce już nie mówiąc o profesjonalnych krytykach.

Masz podsumowanie 100 recenzji: Paying competent homage without adding anything of real value to the original Poltergeist, this remake proves just as ephemeral (but half as haunting) as its titular spirit.
Podaję, bo absolutnie się z tym zgadzam.

ocenił(a) film na 7
Dealric

Czy zrozumienie tego mnie przewyższa? Cóż, miło mieć do czynienia z tak wielkim autorytetem... jak ty... choć popracuj nad swoim faktem bo trochę ci go brak..

alevip

Film całkiem przyzwoity. A autorytetami filmwebowymi się nie przejmuj. Każdy ma swój gust. A o gusta się nie kłuci a ewentualnie kulturalnie rozmawia - niestety tutaj wielu to przewyższa.

ocenił(a) film na 7
grazig

Jaka mawiał klasyk, czyli Kazimierz Pawlak :) " mądrego i dobrze posłuchać" :)

ocenił(a) film na 2
alevip

Może i dobrze go posłuchać, ale gdy przychodzi do czytania to oczy bolą od błędów.

ocenił(a) film na 7
racha_koras18

Oj tam :) ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones