PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203332}
6,7 39 342
oceny
6,7 10 1 39342
4,2 5
ocen krytyków
Popiełuszko. Wolność jest w nas
powrót do forum filmu Popiełuszko. Wolność jest w nas

Dlaczego zabójcy są na wolności. jakim prawem oni żyją i jeszcze tak małe wyroki, bo amnestia. Dlaczego nikt ich nie szuka. Wszyscy o tym zapomnieli. Niestety to Polska. Tak jakby im wybaczyli. Należy ich znaleźć i zatłuc i do więzienia.
Cytat jednego z zabójców ,,Nie byłem skazany za zabójstwo, a za pomoc w zabójstwie." żal, czyli jak ktoś zabija , a drugi jest pomocnikiem to jest niewinny , no nie wiedziałam. no to może jeszcze odszkodowanie oczekuje.

ocenił(a) film na 8
dariaaa29

bo żyjemy w takim kraju

ocenił(a) film na 8
dariaaa29

Zabójca ks Jerzego Grzegorz Piotrowski pisze w faktach i mitach jako Anna Tarczyńska lub Dominika Nagiel

ocenił(a) film na 6
dariaaa29

Problem w tym, że oni mają rację. Prawdziwych zabójców Księdza prawdopodobnie nigdy nie poznamy. Polecam lekturę mojego postu, który jest widoczny na stronie głównej filmu.

dariaaa29

Oni cos tam jednak odsiedzieli a CI prawdziwi kaci NIC. Ci co poszli siedziec to byli pionkami. Decyzje podejmowali inni ( pewnie nigdy nie dowiemy sie KTO) . Piotrowski i reszta to byli ludzie od czarnej roboty. Myslisz ze sami by wpadli na taki pomysł?

dariaaa29

Już zostali ukarani.Może powinno się ich ukamienować albo spalić na stosie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones