PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767724}
5,0 45 334
oceny
5,0 10 1 45334
1,6 13
ocen krytyków
Porady na zdrady
powrót do forum filmu Porady na zdrady

dla mnie to taka typowa komedia romantyczna, tylko temat ciekawszy ;) No i Roznerski...najlepiej!

krawcoanet

przeciez roznerski to drewno aktorskie...

szefu3

Co kto woli, ja tam go bardzo lubię ;)

szefu3

AMEN !!
Doprawdy nie wiem co ludzie w nim widzą. Wszystko gra tak samo!
I wiem, że narażę się niejednej pani, ale on nawet nie jest przystojny.

ja_gosia

Bardoz sie z Panią zgadzam. Nie rozumiem NIC - co można widzieć w takim drewnie. A to,że on sie podoba kobietom-to już w ogóle mnie zaskakuje.

Marie123

I jeszcze to nachalne lansowanie go na bozyszcza.. Już za sam sposób mówienia należy mu się dożywotnia prenumerata Złotych Węży.

wicia1197

nie można mu odmówić że jest przystojny :) i według mnie też spoko gra :)

ocenił(a) film na 1
ja_gosia

Słowo "gra" to nieporozumienie w tym zdaniu.

QbK

Przepraszam, faktycznie zagalopowałam się :D

ocenił(a) film na 2
szefu3

no dokładnie! ja przez niego nie mogę oglądać większości filmów, w których wystęuje

krawcoanet

tez lubię gościa, jest całkiem spoko, a temat filmu wydaje się oryginalny jak na komedię romantyczną

Daria1983

Chętnie się dowiem jakie mają porady na zdrady :D

krawcoanet

takie tematy do tej pory były tylko w filmach typowo męskich, czas na babki :) czekam z dużą ciekawością

krawcoanet

temat bardzo fajny, nie słyszałam żeby babki testowały facetów, a to już najwyższa pora !!!! Roznerski najlepszy :)

krawcoanet

Troll czy debil?

PatrikoS18

Bo to takie niemożliwe, że ktoś może mieć inny gust i żeby komuś się film podobał, więc trzeba od razu obrażać i wyzywać? Gratuluję

krawcoanet

"Gust" XDDD teraz to już serio nie jestem pewny czy żartujesz

krawcoanet

Niestety mnie Roznerski rozczarowuje z filmu na film coraz bardziej. Jest przystojny - fakt, ale niekiedy jak mówi to w ogóle nie rusza ustami - to mnie irytuje. I często robi minę i oczka takiego cielątka.

ocenił(a) film na 9
krawcoanet

zgadzam się :) lekki i pozytywny jak na komedię romantyczną przystało :) no i jak miło się na Mikołaja patrzyło ;)

ocenił(a) film na 7
krawcoanet

Roznerski <3 nie ukrywam, że był to główny pobyt mojej wizyty w kinie, ale i tak uważam, że film jest spoko :)

alkaalka

mam podobnie :) miał być miło spędzony czas w kinie przy pozytywnym filmie i tak własnie było :)

ocenił(a) film na 10
krajanka09

ja oglądałem ten film na stronie filmy.to , jak dla mnie fajny film, a niestety ten film jest krytykowany przez Lewactwo,kodowców,homoseksualistów, i wrogów Polski .

ocenił(a) film na 8
krawcoanet

Dereszowska i Rosati - piękne i uzdolnione aktorki :) świetnie zagrały w filmie :)

ocenił(a) film na 10
krawcoanet

jak dla mnie tak samo ten film jest super, a banda baranów ,lewactwa,homoseksualistów i kodowców krytykują ten film .

ocenił(a) film na 3
krawcoanet

jak dla mnie Roznerski to aktor jednej miny i jednego tonu w tym filmie. I nie, wygląd absolutnie go tu nie ratuje. Ale na tle sztucznej Lamparskiej wypada korzystniej.

ocenił(a) film na 7
krawcoanet

Zgadzam się z Tobą,fajna,śmieszna momentami komedia.Tylko że dla mnie osobiście to najlepiej spodobał się epizod Karolaka w tym filmie :D

ocenił(a) film na 4
krawcoanet

Komedia jak komedia, ale spodziewałem się czegoś więcej a wyszła kiepściutka komedia dodatkowo z blokiem reklamowym. :P
Roznerski w miarę dał radę i tak lepiej od trochę drewnianej Lamparskiej czy Olgi Borys której na szczęście nie ma zbyt dużo na ekranie bo zagrała naprawdę słabo.
Dałem 4 ze względu na Karolaka który jako jedyny bawił mnie w tym filmie. :)

użytkownik usunięty
krawcoanet

Nie jest najgorszy. Nawet bym się pokusiła o stwierdzenie,że jest całkiem przyjemny w odbiorze, mimo przewidywalnej fabuły. To jest niestety minus komedii romantycznych. Najgorzej zagrała drewniana Rosati.

ocenił(a) film na 1
krawcoanet

Noooooo bosko zagral, nie potrzebuje nawet dialogow. Po jego mimice od razu widac w jakim obecnie nastroju znajduje sie
bohater (w takim samym przez cala historie). Film tez boski. Wszystkie reklamy w filmie (tkz. product placement) zostaly fantastycznie wplecione w fabule az tak dobrze ze widz nawet nie zwraca na to uwagi. Scena z robieniem salatki i dodaniem do niej parowek oczywiscie nie zwyklych bo z berlinki, najzabawniejsza scena z filmu(usmialem sie jak nigdy) normalnie geniusz rezyserski. Oczywiscie oprocz komedii mamy tez fragment grozy w ktorym nasz wspanialy Roznerski prowadzi samochod jadac z Karolakiem bardzo ciasna alejka, nasz Colin, mimo iz krecil kierownica bardzo energicznie nie byl wstanie zmienic trasy pojazdu, ktory dalej nie skrecajac nawet o milimetr pedzil prosto. Zapewne cos musialo cos sie spier... strasznie sie spocilem, dobrze ze nie mieli zadnego wypadku. Film znakomicie trzymal w napieciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones