PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37592}

Port lotniczy '75

Airport 1975
5,9 1 350
ocen
5,9 10 1 1350
Port lotniczy '75
powrót do forum filmu Port lotniczy '75

Świetnie zrealizowany, zwłaszcza jak na tamte czasy. Trzyma w napięciu, a muzyka ma w tym swój udział. Mimo przewidywalności ogląda się go z przyjemnością. Charlton Heston u szczytu formy, najlepsza rola Karen Black, nietypowa rola Glorii Swanson, ciekawa Lindy Blair, a i George Kennedy wypada całkiem nieźle.

Shiloh

Mogłabym wiedzieć gdzie oglądałeś ten film?

ocenił(a) film na 8
OlaRad1

Na ZoneEuropa. Na pewno jeszcze choć kilka razy wyświetlą (w godzinach porannych lub popołudniowych).

Shiloh

Dziękuje za odpowiedz.

ocenił(a) film na 5
OlaRad1

O, właśnie leci :)

czipsy_dwa

alekino+... właśnie emituje.

ocenił(a) film na 6
Shiloh

Pierwsza część jeszcze lepsza, jeśli nie widziałeś polecam.

ocenił(a) film na 8
GodAs

Kilka dni temu obejrzałem "Port lotniczy '79". Obecnie klasyfikacja serii wygląda u mnie tak:

"Port lotniczy" - 6/10
"Port lotniczy '75" - 8/10
"Port lotniczy '77" - 9/10
"Port lotniczy '79" - 1/10

ocenił(a) film na 6
Shiloh

He, widzę że pierwszą nisko oceniłeś, dla mnie najlepsza, każda następna gorsza od poprzedniej, ale nieznacznie. Oczywiście po za ostatnią gdzie nie sposób się nie zgodzić iż jest zdecydowanie najgorsza, choć ja bym aż 1 nie dawał bo to trochę wydaje się złośliwe, film dużo gorszy od pozostałych i najbardziej bzdurny to fakt, ale również do obejrzenia, najlepiej nie porównując do innych. Właściwie to nie powinno go się uznać za jeden z serii bo jest w zupełnie innym stylu, rodem z komedii akcji a i treściowo nic go nie łączy z pozostałymi. Ja mimo wszystkiego czasem do niego sięgam przez sentyment do Concorde'a.

ocenił(a) film na 8
GodAs

Zapewniam Cię, że żadna wystawiona przeze mnie ocena nie ma nic wspólnego ze złośliwością.

ocenił(a) film na 6
Shiloh

A czy mógłbyś mi polecić jeszcze jakieś inne filmy o tej tematyce ? Chodzi mi właśnie o problemy w samolotach pasażerskich itp. ?

ocenił(a) film na 8
GodAs

"Krytyczna decyzja" (8/10, 1996)
"Langoliery" - całkiem niezła adaptacja minipowieści Kinga (7/10, 1995)
"Dramatyczny lot" (7/10, 2007)
"Latający chłopcy" (8/10, 2008)

ocenił(a) film na 6
Shiloh

Dzięki za odpowiedź.
Te 2 pierwsze znam dobrze, zwłaszcza Langoliery gdyż jestem fanem Kinga. Też uważam że jest dobrą adaptacją, wbrew wielu nie wiedzieć czemu krytycznym opiniom.
A następne 2 są mi nie znane, więc będę miał zajęcie na najbliższe dni.

GodAs

Masz rację. Pierwsze część jest najlepsza a reszta... Szczególnie mierny jest ten odcinek. 75

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones