PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829444}

Portret kobiety w ogniu

Portrait de la jeune fille en feu
7,8 26 051
ocen
7,8 10 1 26051
7,7 48
ocen krytyków
Portret kobiety w ogniu
powrót do forum filmu Portret kobiety w ogniu

Tak, to jest film promowany przez LGBT. Jakby ktoś chciał wiedzieć. Zdumiewa brak informacji o tym fakcie w recenzjach i opisach.

ocenił(a) film na 10
elbreth

Co świadczy li jedynie o tym, że traktuje o ponadseksualnych kwestiach.

ocenił(a) film na 10
elbreth

No to w końcu jest promowany LGBT, czy nie ma o tym mowy w recenzjach czy opisach? Jak można coś czymś promować o tym nie informując?

ocenił(a) film na 10
elbreth

To jest film o miłości

Agatonik

Niewątpliwie. 'Olimpiada 1936' to film o sporcie, 'Pancernik Potiomkin' to film historyczny, a 'Tryumf woli' to dokument.

ocenił(a) film na 10
elbreth

A taki "Smoleńsk" na przykład masz za co?

ex_machina_durejko

Jak może kiedyś obejrzę to dzieło, to się wypowiem. Na razie szkoda mi czasu.

elbreth

o homoseksualistkach!!! ło mój boże helena gotuj bigosu co oni pokazujo w tych kinach, tosz to do niczego nie podobne, co te ludzie robią w tych łóżkach, ja tego z tego nic nie rozumiem, bo ksiundz mówił, że tak nie można!!!

ocenił(a) film na 10
jack19

aaa racja, racja! w łepetynach im sie poprzewracało, same kobity w filmie i to jeszcze homoseksualistki, bezbożnice jedne i obraza boża!! :) btw jak tam bigos, dobry? :D

jack19

Dziubnąłbym trochę bigosu.

jack19

Xd.

elbreth

No właśnie jak jest film o heteroseksualistach to też nie ma o tym informacji!! Powinna być! Można się nieźle nadziać, przecież!! Wszędzie promocja heteroseksualizmu

adod

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones