PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638345}

Portret umysłu Charlesa Swana III

A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III
4,9 948
ocen
4,9 10 1 948
Portret umysłu Charlesa Swana III
powrót do forum filmu Portret umysłu Charlesa Swana III

i opiniami na Filmwebie. Przykre ale niesteyt prawdziwe ze duzo filmow tutaj jest zle ocenianych
przez ludzi ktorzy poprostu filmu nie rozumieja i zle odbieraja.

Nie patrz na to co inni pisza, tylko ogladnij i ocen sam.

ocenił(a) film na 8
Mr_Krytyk

Zgadzam się absolutnie. Zupełnie nie rozumiem oceny tego filmu tu i na imdb.

ocenił(a) film na 5
konrad_strzeminski

Tutaj to samo... Nie sądzisz chyba, że ktoś będzie polegał na opinii osoby, która filmom "Nad jeziorem Tahoe" i "Ludzki wymiar" dał ocenę 10?!
Trzeba też od razu wspomnieć, że takiemu jak ten przeciętniakowi dałeś 8, co aż nazbyt dobitnie świadczy o twoim kiepskim guście. No, ale o gustach podobno się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 1
konrad_strzeminski

filmu nie da się oglądać tyle dno

ocenił(a) film na 5
Mr_Krytyk

Jak można by wogóle polegać na opinii człowieka, który filmom "Terminator 2", "Dystrykt 9" dał ocenę 10?!
Niestety twoja opinia nie jest w żaden sposób miarodajna.

cyfrowy_baron

spójrz lepiej niegodziwcze na własne oceny i chwilę podumaj nad swoimi filmwebowymi wpisami.

Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 5
HRA

Z tobą jest dokładnie tak samo. Nie sposób polegać na opinii człowieka który ocenia na 10 takie przeciętniaki jak: "Pola śmierci", "Lilja 4-ever". No a to "Maczeta zabija" - wiadomo, że to kiepskie kino, ale na pewno nie zasługuje na 1.

Tak to się niestety na filmweb porobiło, że przeważają w żaden sposób niemiarodajne opinie smarkaczy... Cóż jednak zrobić, prawdziwi kinomani coraz rzadziej zaglądają do tego serwisu. Ja już tylko okazyjnie...

cyfrowy_baron

mocne słowa jak na małego brzdąca, który ma mniej pojęcia o kinie niz mój poczciwy kot.

To miło , że już tylko okazyjnie. Tak trzymaj.

Pozdrawiam serdecznie

cyfrowy_baron

Od Dystrykt 9, to się odpier.. Skoro nie wiesz co to Sci-Fi.

ocenił(a) film na 9
Mr_Krytyk

Zgadzam się, w bardzo fajny sposób pokazano związek damsko-męski tutaj, jak i prawdziwą naturę kobiet. Może dlatego, iż bardzo rzeczywisty wydał mi się ten film to bardzo mi przypadł również do gustu. Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 3
Mr_Krytyk

Panie krytyk, od patrzenia na niby artystyczne filmy smak się nie wyrabia. To bełkotliwy film, a raczej prostacki wyraz ichniej psychoanalizy, która nie była, nie jest i nigdy nie będzie nauką, ani terapią, jest jedynie odpłatną spowiedzią. I takiż jest ten film - komedyjką z pretensjami do.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones