PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689771}

Poskromić playboya

The Opposite Sex
4,9 1 803
oceny
4,9 10 1 1803
Poskromić playboya
powrót do forum filmu Poskromić playboya
lilu_cholera

Na IMDB tez nisko. 4,5
Chyba jednak odpuszcze... Szkoda zycia na miernoty.

lilu_cholera

też się zastanawiam, zwiastun fajny, więc nie wiem czy włączać. górnych lotów to może nie jest, ale chyba lekka komedia romantyczna tak?

ocenił(a) film na 7
lilu_cholera

Dobra komedia, ale niektóre "żarciki" są obleśne :/ i prze to pewnie taka niska ocena.

ocenił(a) film na 5
e_mila

Zdecydowanie są niektóre obleśne , za dużo tego , zawsze wychodzę z założenia im mniej tym lepiej .

ocenił(a) film na 1
e_mila

Komedia??? zmarnowałem 90 minut ani razu się nie zaśmiałem to jakiś obyczaj a nie komedia,film DNO

ocenił(a) film na 7
elosidzej

to nie ja przydzielam typy gatunków dla filmów, na filmwebie jest tak podane: "gatunek: Komedia"

ocenił(a) film na 1
e_mila

Wiem szacunek nie mam nic do cb

ocenił(a) film na 3
lilu_cholera

Czy uznasz za racjonalne stwierdzenie, że film jest po prostu nudny? Scenariusz fatalny, gra aktorska denna. Bohaterowie kompletnie do siebie nie przekonują. Nie zaśmiałam się ani raz. Romantyczności też tu nie znajdzie się ani kawałka. Bohaterowie są denni, bez żadnej chemii, a ich rzekome uczucie wynika tylko i wyłącznie z beznadziejnego scenariusza, bo widzowie nie dostają niczego, co by ich o tym uczuciu mogło przekonać. Słaby scenariusz, beznadziejne dialogi, brak większego sensu. Kompletna strata czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones