PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464544}

Pozwól mi wejść

Låt den rätte komma in
6,7 39 832
oceny
6,7 10 1 39832
6,9 16
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

Właśnie skończyłam drugą książkę Johna Ajvide Lindqviste "powroty zmarłych" i chciałam się was zapytać czy będzie ona przeniesiona na ekran? Czy coś wiadomo na ten temat? A tych co przeczytali spytać co o niej sądzą. Jak dla mnie jest dobra choć końcówka lekko rozczarowująca, spodziewałam się nie co więcej.

ocenił(a) film na 10
NieKrzyczDoMnieNaUlicy

No cóż... jedyne co udało mi się znaleźć na temat ekranizacji " Powrotów zmarłych" to informacja o zainteresowaniu Hollywoodu przeniesieniem książki na duży ekran z listopada 2010 roku:

http://www.filmweb.pl/news/Hollywood+zainteresowane+horrorem+tw%C3%B3rcy+%22Pozw %C3%B3l+mi+wej%C5%9B%C4%87%22-66831

P.S. Pozdrawiam fankę twórczości J. A. Lindqvista.

ocenił(a) film na 8
Skandal

Jejku żeby tylko nie Hollywood. Wolałam bym, żeby za tą książkę wziął się jakiś szwedzki reżyser. Tak jak w przypadku "pozwól mi wejść". Szwedzka wersja ma w sobie klimat a ta druga... szkoda gadać.

ocenił(a) film na 10
NieKrzyczDoMnieNaUlicy

Osobiście również wolałbym, aby za kolejną ekranizacje twórczości J. A. Lidqvista zabrał się któryś ze szwedzkich reżyserów, których w Kraju Trzech Koron w końcu nie brakuje. Jeśli jednak ekranizacja miałaby ostatecznie powstać za oceanem bardzo chętnie widziałbym na krześle reżyserskim Johna Hillcoata za przeniesienie książki pt: " Droga" autorstwa Cormaca McCarthy'ego lub braci Coenów za " To nie jest kraj dla starych ludzi".

ocenił(a) film na 10
NieKrzyczDoMnieNaUlicy

Wygląda na to, że " Opatrzność" czuwa nad nami... przy odrobinie szczęścia jeszcze w tym roku czeka nas premiera ekranizacji " Powrotów zmarłych", która powstanie nie za oceanem, ale w Kraju Trzech Koron. Najlepszy jest sam fakt, że scenariusz ponownie będzie autorstwa Johna Ajvide Lindqvista.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones