PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464544}

Pozwól mi wejść

Låt den rätte komma in
6,7 39 832
oceny
6,7 10 1 39832
6,9 16
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

Wspaniały film, jak dla mnie 9/10,
Nie dla fanów horror-papki w stylu "zabili go i uciekł"
Zdecydowanie dla ludzi wymagających i wrażliwych.. Piękny film..

Nobeck

[let the right one in]

szkoda ze tego typu komentarze pojawiaja sie dopiero teraz. grupka ludzi musiala walczyc o dobre imie tego filmu ze zwolennikami krwawej sieczki typu rec itp. Ale lepiej pozno nmiz wcale :-)

Zgadzam sie w zupełności. PIEKNY FILM.

ocenił(a) film na 10
olesja

Ale niektórym ludziom 'nasz' film jest nudny i bez polotu. Cóż, nie zawsze można trafić w gust każdego:)
Ten film zdecydowanie trafił do gustu wszystkim ludziom, którzy wiedzą co to dobre kino. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
s3nior

No to i ja się dopisuję! Film moim zdaniem wspaniały, przekaz cudny, a oprawa powalająca.
Jako, że na święta jadę do Sztokholmu, a Blackeberg ( gdzie rozgrywa się akcja filmu [ książki]) to dzielnica Sztokholmu to już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć to miejsce :D
Jakoś tak sentymentalnie, ale jeżeli mam szansę to czemu nie! :P
Pozdrawiam wszystkich fanów i życzę otwarcia umysłu autorom prymitywnych komentarzy ( czyt. negujących mistrzostwo obrazu) :)

Nobeck

Horrory bywają różne, są różne gatunki i każdy z nich może być dobrze zrobiony (ale nie musi). Jeśli ktoś chce iść na ambitny film to zwykle nie wybiera się na horror. Jeśli np zdecydowałbym się na Rec to wiedziałbym na co idę, tak jest ze wszystkim dlatego nie warto narzekać.

ocenił(a) film na 9
Nobeck

na mnie zarówno ten film jak i rec zrobiły jednakowo pozytywne wrażenie. Obawiam się tylko amerykańskiego remake'u rec który zagości już w tym miesiącu

GG06

tymi amerykanskimi remakami nawet szkoda sobie zawracac glowe.... jeszcze nie widzialem zeby jakis byl lepszy od orginalu. Napewno nie wybuere sie na amerykanska wersje rec ani pozwol mi wejsc.... po co sobie psuc dobre wrazenie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones