PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464544}

Pozwól mi wejść

Låt den rätte komma in
6,7 39 832
oceny
6,7 10 1 39832
6,9 16
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

Średniawo

ocenił(a) film na 5

Oklepany temat w którym w zasadzie nie ma nic ciekawego, fajny klimat, trochę gore i to w zasadzie wszystko. Film trochę nudny!

5/10

ocenił(a) film na 5
szm007

zgadzam się spodziewałem sie czegoś lepszego 5/10

szm007

jak wielkim ego obdarzony musi byc czlowiek, ktory zaklada na fw osobny watek po to jedynie, by w tak malo konstruktywny sposob podzielic sie z innymi wrazeniami na temat obejrzanego filmu... sredniawo :/ -_-"

ocenił(a) film na 9
witcher70

Nie każdy musi dostrzec piękno każdego dzieła.Od tego jest to forum .Umieszczasz tu swoją subiektywną opinię.Nie z każdą trzeba się zgodzić.Osobiście bardzo lubię ten film .Temat owszem oklepany ale taka historia chyba po raz pierwszy jest przedstawiona.

terron

nie jestem poprostu zwolennikiem mnozenia identycznych tematow, bo z wiekszoscia sadow mozna by sie podpiac pod juz istniejace... ;) nie mam nic przeciwko samej opinii i daleki jestem od wmawiania komus na sile jakiegokolwiek tytulu. osobiscie nie uwazam zreszta zeby temat byl jakkolwiek 'oklepany'... krytyka o tyle malo konstruktywna, ze jesli juz ktos tak o filmie sadzi, spodziewalbym sie ze wymieni na predce kilka tytulow w ktorych ponawiany w tym konkretnym filmie temat rzekomo klepano do znudzenia... a tak to luuuz, bo film fajny. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones