PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464544}

Pozwól mi wejść

Låt den rätte komma in
6,7 39 831
ocen
6,7 10 1 39831
6,9 16
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

Nie często mi się zdarza błagać o jak najszybsze skończenie się filmu, ale ten
produkt po prostu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania - 1/10 koorva!!!!!;///

ocenił(a) film na 8
Legend_Returns

...napisał człowiek, który dał 10/10 Niezniszczalnym, Rambo 4 oraz Ryzykantom i bardzo chce obejrzeć American Pie "Zjazd Absolwentów".... ;D Ludzie, jeżeli wrażliwość wam się kończy na radości z walenia placka jabłkowego a szczytem dramatu jest obcinanie głowy wojskowym nożem nie sięgajcie po takie filmy... nie będzie rozczarowań :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Legend_Returns

Wow, ależ mi powiedziałeś... no chyba będę potrzebował psychonalityka !!! Co za błyskotliwa argumentacja ! ...i ten epitet.... no nie wiedziałem, że mam do czynienia ze znawcą... chapeau bas! Zostań sobie zatem człowieczku przy kinie akcji i nie próbuj ogarnąć filmów takich jak ten bo to trochę tak jakby rzeźnik próbował rozmawiać o impresjonistach... ;D

lukasbo

Człowieku, tu nie ma czego ogarniać - ten film został doszczętnie spier.dolony
i zamiast wykorzystać potencjał w kierunku stworzenia dramatu szkolnego
o prześladowanym dzieciaku, to zrobiono z tego jakąś wielką chujnię!

Jak zechcę horroru o wampirach z prawdziwego zdarzenia, to odpalę se Blade'a II!

ocenił(a) film na 8
Legend_Returns

o widzisz... i tu właśnie wychodzi brak zrozumienia. TO NIE JEST I NIE MIAŁ BYĆ HORROR O WAMPIRACH !!! /tak btw Blade`a - jako tępą, odmóżdżającą rozrywkę akurat lubię/. To jest film o dwóch samotnych istotach, o tym, że czasmi bliżej jest człowiekowi do czegoś irracjonalnego niż do normalności. Prześladowanie ma tylko uzmysłowić dysonans pomiędzy prymitywnym odrzuceniem przez grupę równieśniczą a zrozumieniem przychodzącym z najmniej spodziewanej strony. To tak w skrócie. I naucz się stary dystansu. Nie każdy i nie zawsze lubi te same filmy, to nie jest powód by kogoś obrażać. Znam ludzi z mojego środowiska, którzy oglądają kino akcji i staram się tego nie potępiać. Dla mnie film ma byc głównie wyrazem sztuki i refleksji. Tak też jest ok.

lukasbo

Podkreślę to czego nie zrobiłem wcześniej albo zrobiłem to słabo - ten film jest podpisany pod horror i jako taki horror
go wziąłem, a że okazał się tandetą to nie moja wina. Temu filmowi nie był potrzebny jakiś tępy motyw fantasy/sf
by pokazać to o czym oboje mówimy - z tego mógł być naprawdę dobry dramat, a wyszło jak wyszło.

To tak jakbyś do Bitwy Pod Grunwaldem wrzucił Ulricha Von Jungingena z laserowym mieczem i Predatora
stojącego na drzewie i napier.dalającego z działka plazmowego we wszystkich którzy toczą bitwę! Jarzysz??

ocenił(a) film na 8
Legend_Returns

oj stary.... jesteś niereformowalny. Ok, zgodzę się z Tobą, film był źle opisany. Powinien być "dramat psychologiczny" i już... Umówmy się więc, ja nie krytykuję Twojego kina, Ty nie krytykuj mojego... względnie rób to w łagodniejszej formie. Parafrazując - to tak jabyś porównywał Hieronima Boscha do komiksów Marvella ;D

lukasbo

Dobra - rozejm!:P

Zapraszam na mój blog o filmach i drugi blog o metalu!:)

Co do komixów to NAJLEPSZYM KOMIXEM EVER zawsze będzie - LOBO, yeeeaahhh!!!:))))

ocenił(a) film na 10
Legend_Returns

po raz kolejny przekonuję się, że metaluchy, to jed.bane czereśniaki bez gustu :) spie.rdalaj brudasie.

ocenił(a) film na 4
lukasbo

Co jak co, ale tutaj już mogłeś się zorientować, że gość robi sobie jaja... :P

użytkownik usunięty
lukasbo

Ja już pójdę na kozetkę... "Dojrzeć" do Rambo :)))))))

ocenił(a) film na 9
Legend_Returns

nie ma sie co klocic. jedni wola ambitne kino inni american pie i rambo..o gustach sie nie dyskutuje.

użytkownik usunięty
Legend_Returns

Są gusta i guściki

Legend_Returns

Oj hejvi. Jak cię lubię to tu walisz takie smuty że żal du*ę ściska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones