PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464544}

Pozwól mi wejść

Låt den rätte komma in
6,7 39 850
ocen
6,7 10 1 39850
6,9 17
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

Pomimo, iż przebrnąłem przez wiele filmów grozy to od dłuższego czasu nie mogłem trafić na nic wybitnego i wreszcie dzisiejszego wieczoru w końcu mi się to udało! Film ten jest niesamowity, powala na kolana samą kreacją i grą aktorską, nie wspomnę tu już o fabule. Horror jest bardzo nietypowy bo największy nacisk zamiast na hektolitry soku z buraków kładzie na uczucia i konflikt wewnętrzny bohaterów. Realia przeniesione do krainy lodu takie też są, ludzie o zimnych sercach i skostniałych uczuciach, autyzm bohaterów i ich wzajemna miłość. Brak mi po prostu słów aby opisać to wszystko. Film trzeba koniecznie oglądnąć bo pomimo umiejscowienia go w realnym świecie ma baśniową atmosferę. Już dawno nie czułem się tak dziwnie po filmie (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), magia jaka w tym obrazie występuje jest po prostu nie do określenia. POLECAM STANOWCZO!

Btw. Aby film mocno na was wpłynął musicie być sami w domu, najlepiej gdy jest już ciemno, rolety spuszczone a wy 100% wpatrzeni w ekran: efekt będzie piorunujący.
Btw.2 Dla sceptyków i mękołów, jeżeli przekoloryzowałem i obraz wam się nie będzie podobał (bo pewnie z góry to sobie założycie) to w ogóle nie łapcie się za ten tytuł bo komenty typu "wszyscy tak podniecali się tym filmem, spodziewałem się hitu a zamiast tego otrzymał jakiś sztampowy tasiemiec" są bardzo mało śmieszne.

POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones