PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464544}

Pozwól mi wejść

Låt den rätte komma in
6,7 39 842
oceny
6,7 10 1 39842
6,9 17
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

Chłodny i surowy, jak sama Szwecja. Jak napisałam, gdzieś wcześniej - to tak naprawdę bajka -
o miłości... i o poświęceniu. Że film się wielu osobom nie podoba, nie dziwię się. Niektórzy wolą
komercyjne wersje Romea i Juli;)

babella

są lepsze filmy i nie komercyjne, które ten biją na głowę. niestety mamy do czynienia z tym, że krytykom zazwyczaj podoba się to, co jest nudne, przemilczane, minimalistyczne i nielogiczne. ale z jednym się z godzę - jest to zajebiście wielka, nielogiczna bajka.

Eryniae

Zawsze ktoś uważa, że coś jest lepsze... lub gorsze. I dobrze:)

ocenił(a) film na 9
babella

Film zasługuje na ogromną uwagę chociażby na wgląd że nie jest to amerykańska produkcja! Dobra gra młodych aktorów, świetny klimat, oryginalność, niezła fabuła realistyczne efekty (nie jakieś komputerowe gówno), a jeśli występuje w tym filmie jakieś niedociągniecię w fabule czy mały brak logiczności to tylko na plus, bo dzięki temu film jest ciekawszy i bardziej tajemniczy. Jak dla mnie film zaje... oby takich więcej.

babella

niebanalny hm czy ja wiem na moje banalny do bólu, ale fajny, całkiem przyjemnie się oglądało, pomysł też dobry 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones