PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464544}

Pozwól mi wejść

Låt den rätte komma in
6,7 39 832
oceny
6,7 10 1 39832
6,9 16
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

BEZNADZIEJNY

ocenił(a) film na 1

najgorszy,najgłupszy i najnudniejszy horror jaki kiedykolwiek widziałam!
nie polecam nawet na totalna nude.

ocenił(a) film na 10
slabaaa

Jeżeli rozpatrywać ten film w ramach horroru, to rzeczywiście jest on niezwykle słaby. To raczej mroczne kino psychologiczne.

ocenił(a) film na 10
stefan1000500100900

Wyłącznie wina dystrybutorów że jest reklamowany jako horror, horrorem nie będąc. Zupełnie jak Druga Ziemia, Moon które są reklamowane jako sci-fi, a więcej sci-fi doświadczysz oglądając obrady sejmu.

mati_mac

a tutaj się nie zgodzę bo moon jak najbardziej jest sci -fi w czystej formie po prostu nie jest space operą. Tak samo pozwól mi wejść jest horrorem a w zasadzie filmem na który składa się parę gatunków w tym horror

ocenił(a) film na 10
slabaaa

http://www.filmweb.pl/film/Pozw%C3%B3l+mi+wej%C5%9B%C4%87-2008-464544/discussion /Nie+dla+dzieci+hollywood,1062512

ocenił(a) film na 9
slabaaa

Film ma głębie którą nie każdy dostrzeże.
Widać ubogość w treści pisanej przez autorkę, zatem nie dziwi mnie jej twierdzenie.

ocenił(a) film na 9
rafusss

Film jest cudowny, magiczny... Nie jest to typowy horror, ale nie czarujmy się ze ma jego elementy. Film nie dla każdego, ale nie można mówić ze jest beznadziejny. To, ze komuś nie przypadł do gustu to trudno.

rafusss

Możesz mi powiedzieć co nieco o głębi tego filmu? Ja takowej nie dostrzegłam, być może dlatego, że oglądałam niedokładnie ten film.

ocenił(a) film na 9
Ahnessa

Emocje, wrażliwość, przyjaźń, opowieść o dorastaniu, psychologia postaci, problemy duchowe jednostki, miłość, głęboki przekaz. Film pobudza emocje i jest trudny w odbiorze. Jak ktoś tego nie dostrzega to jego strata :)

rafusss

Oglądałam już "trudniejsze" filmy i dostrzegałam ich głębię. Tutaj nie dostrzegłam i tyle. Byłam tylko ciekawa Twojej odpowiedzi.

ocenił(a) film na 9
Ahnessa

Też oglądałem te "trudniejsze" filmy, ale żaden z nich nie jest podobny do tego. Bardzo podoba mi się wizja reżysera i to jakie elementy ze sobą połączył, a do tego wszystkiego dochodzi świetna gra aktorska. Uważam, ze do tego filmu trzeba mieć odpowiednią wrażliwość, otwartość i wyobraźnię. Film który oceniliśmy na 10 nostalgia anioła - dla mnie te przerywniki to są jej podrożę po stanie bardo w umyślę - świetnie zrealizowane. Źle jest gdy zaczynamy oglądać film z jakimiś oczekiwaniami, wtedy możemy się rozczarować - jak to zrobiła autorka tematu nastawiając się na akcje.
Film ma ocenę na metascore 8.6/10 i zero negatywnych opinii od krytyków (tylko 1 neutralna) co jest wyjątkowo rzadkie.


rafusss

No właśnie. Może też dlatego mi nie przypadł do gustu, bo spodziewałam się horroru. No nic, może powinnam obejrzeć ten film jeszcze raz.

ocenił(a) film na 8
slabaaa

Ten film niestety jakiś ktoś kto się nie zna nazwał ten film horrorem chociaż z tym rodzajem kina mało ma on wspólnego i pod tym kątem jest bardzo słaby. Inteligentni ludzie potrafią spojrzeć na ten film z gatunku melodramatu , psychologi , także Tobie to również polecam a film nabierze dla Ciebie zupełnie innego znaczenia :) Pozdrawiam M.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones